Bu ‘coin’e dikkat! Son 24 saatte yüzde 40 arttı

Abone Ol
Bu ‘coin’e dikkat! Son 24 saatte yüzde 40 arttı
Onur Altan Tan
 • 28 Ağustos 2020
 • Yazar:

  Numeraire (NMRUSD) boğaları, fiyatı son 24 saatte yaklaşık yüzde 40 arttı. Bu yükselişle birlikte yıllık bazda en yüksek seviyeyi test ediyor.

  Şu an için 75'inci en büyük kripto para token’ı, 41 dolar seviyesinin kendine haftalık destek noktası olarak belirledi. Bu noktadan gelen alımlarla 62,96 dolara yükseldi. Peki neden? Traderlar, ağustos ayındaki rallinin arkasındaki ana nedenlerden biri olarak NMR'nin en iyi borsalarda listelenmesini gösteriyor.

  Boğa koşusuna devam

  ABD merkezli Coinbase ve Malta merkezli Binance, iki hafta önce işlem platformlarında Numeraire özellikli çiftleri listelemeye başladı. NMR'nin dünyanın önde gelen kripto borsalarına yaptığı son eklemeler, tokeni hem daha likit hem de ana akım traderlar ve yatırımcılar için erişilebilir hale getirdi.

  Daha önce, NMR / USD listeleme haberlerinde yaklaşık yüzde 200 arttı. 17 Ağustos itibarıyla parite yaklaşık yüzde 40 daha düşük bir düzeltme yapmadan önce 69.08 dolardan işlem görüyordu. Bu seviyeden sonra gerilemenin ardından yatay bir seyir gözlemlendi.

  Yeni haftayla birlikte Numeraire yüzde 61 yükseldi.

  Ancak daha yüksek volatilite, üst seviyelere yakın aşırı dalgalanma sağlayarak paritenin daha da düşmesine neden oldu. Yine de NMR, önceki yılın en yüksek seviyesinin üzerinde kapanmayı beklerken yukarı yönlü eğilimini korudu.

  Teknik anlamda sebeplerden biri olarak, 20 günlük üssel hareketli ortalamanın üzerinde kalması gösteriliyor. NMR, yukarıdaki grafikte gösterildiği gibi yeşil dalganın yakınında daha yüksek bir satın alma duyarlılığı buldu.

  Numeraire teknik analizi

  NMR fiyatının bundan sonraki seyriyle ilgili olarak hareketli ortalamalarla birlikte Fibonacci geri çekilme grafiği, daha net bir resim sağlayacak.

  Numeraire’in 20-WMA yakınında haftalık desteğinin çalışması ve bu destek noktasından bulduğu güç fiyatı daha yüksek seviyelere götürdü. Kripto para birimi teknik direnci olarak 67,89 dolar seviyesi dikkat çekiyor

  Bu seviyesini üzerin çıkılması durumunda yatırımcıların yukarı yönlü hedefini 85,81'e çıkarabilir. Bu arada olası geri çekilmelerde sırasıyla 53.82 - 43.94 ve 34.06 dolar seviyeleri destek görevini görecek.

  Aynı zamanda, aşırı alım Göreli Güç Endeksi, fiyat düzeltmesinin aşağı yönlü olduğunu gösteriyor.

   

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Numeraire ile ilgili her şey

  Bu ‘coin’e dikkat! Son 24 saatte yüzde 40 arttı

  Bu ‘coin’e dikkat! Son 24 saatte yüzde 40 arttı

  Numeraire (NMRUSD) boğaları, fiyatı son 24 saatte yaklaşık yüzde 40 arttı. Bu yükselişle birlikte yıllık bazda en yüksek seviyeyi test ediyor. Şu an için 75'inci en büyük kripto par...

  • 28 Ağustos 2020
  TAHMİN ODAKLI STARTUP FİRMASI NUMERAI'DAN 11 MİLYON DOLARLIK ICO

  TAHMİN ODAKLI STARTUP FİRMASI NUMERAI'DAN 11 MİLYON DOLARLIK ICO

   Amerikan tahmin piyasası başlangıcı ve riskten korunma fonu Numerai (NMR), ilk madeni para teklifinde (ICO) projesini başlatmak için 11 milyon dolar topladı. 2016 yılının sonlar...

  • 22 Mart 2019
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.