Bu analiste göre Ripple’ın XRP’si yeni zirveler görebilir

Bu analiste göre Ripple’ın XRP’si yeni zirveler görebilir
  • 08 Eylül 2019

2019 yılı Ripple’ın XRP’si için çok da iyi geçmiyor. Bitcoin ve bir çok altcoinde zaman zaman yükseliş söz konusu olsa da XRP yükseldiği yerde tutunamıyor ve hemen geri geliyor. 

Fiyattaki bu düşüşler ister istemez XRP yatırımcısını da etkiliyor. Hatta XRP için yatırımcısına saç baş yoldoran altcoin yorumları dahi yapılabiliyor. 

Ünlü analistlerde DonAlt eğer 0,30 doların yukarısında kapanma gibi bir durum söz konusu olursa XRP’nin yeni zirveleri görebileceğini ifade ediyor.

DonAlt, yakın bir zamanda Ripple’ın XRP’si ile ilgili olarak kendi tahminini paylaştı ve XRP için çok olumlu olabilecek seviyenin 0,3 dolar olduğunu vurguladı.
Yazının yazıldığı sırada XRP fiyatı 0,26 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Eğer DonAlt’ın ifade ettiği gibi 0,3 dolarlık seviyelere bir yükseliş söz konusu olursa XRP’nin önümüzdeki günlerdeki izleyeceği rotanın ne olacağını kestirmenin zor olduğu ifade eden analistler yatırımcılara da yine de XRP konusunda temkinli davranmaları gerektiğini söylüyorlar.

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…