Sinyal Geldi: Bu Büyük Altcoin Müthiş Bir Satın Alma Fırsatı Sunuyor!

81

Ripple (XRP) fiyatı oldukça uzun bir süredir büyük bir düşüş eğiliminde olmasına rağmen son zamanlarda güçlü yükseliş sinyalleri veriyor. Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, Bitcoin (BTC) fiyatı 20 bin doların altına düştüğü için token’lerin çoğu önemli ölçüde düşerken, yatırımcılar daha fazla altcoin XRP biriktirmek için harekete geçti. Platform, Şubat 2020’den bu yana ilk kez 200 bini aşan benzersiz adreslerde büyük bir artışa tanık oldu. İşte gelişmeler…

Altcoin boğaları mı yoksa balinalar mı piyasaya giriyor?

Kripto para piyasaları, lider kripto para birimindeki olumsuz fiyat hareketleriyle doğru orantılı olarak uzun süredir devam eden düşüş trendinden kurtulmaya çalışıyor. Fiyatlardaki düşüşle birlikte benzersiz adresler de önemli ölçüde azaldı. Bununla birlikte, XRP fiyatı hala azalan trend içinde işlem görürken, son işlem gününde büyük bir artış görüldü. Bu nedenle balinaların mı piyasaya girdiğini yoksa boğaların mı aktif moda geçtiğini söylemek için biraz erken.

Temel olarak, benzersiz adreslerdeki artıştan XRP fiyatının neredeyse hiç etkilenmemesi nedeniyle, daha az boğa veya balina şansı bekleniyor. Şu anda, piyasalar hala bir ”hopium” durumunda görünüyor ve bu nedenle herhangi bir şiddetli değişiklik ekosistem ve Ripple için felaket olabilir.

XRP Satın Almak için Daha İyi Zaman mı?

Teknikler göz önüne alındığında, XRP fiyatı düşüş eğilimi içinde olmasına rağmen uzun vadede güçlü yükseliş sinyalleri veriyor. Aylık zaman dilimindeki altcoin, bir yükseliş modeli içinde seyrediyor ve bu nedenle önümüzdeki 6 ila 8 ay içinde fiyatın 1 kat veya 2 kat artma olasılığı ortaya çıkıyor. XRP fiyatının büyük bir kırılmadan kaynaklandığını gösteren ana noktalar şunlardır:

  • RSI tüm zamanların en düşük seviyesinde, ayrıca düşen kama deseni nedeniyle tarihin en fazla aşırı satım seviyesinde.
  • Stokastik RSI da Sıfır’a yaklaştı.
  • Hem RSI hem de StokRSI aynı seviyelere düştüğünde, genellikle döngünün dibini temsil eder.
  • Daha önce, her iki gösterge de dipleri aynı anda test ederken, XRP fiyatı önümüzdeki birkaç yıl içinde en yüksekleri ezdi.
  • Yukarıdaki gerçekler göz önüne alındığında, Ripple’ın (XRP) fiyatı şu anda 2023’ün ortalarında veya 2024’ün başlarında yeni ATH’ye ulaşmaya hazırlanıyor.

altcoin

Ripple(XRP) fiyat grafiğine bakıldığında, altcoin’in son 24 saatte yaklaşık 0,2’lik bir düşüş yaşadığı görülüyor. XRP fiyatı şuan  0,319252 dolar seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak coinpedia
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku