Bu Altcoin Listeleme Sonrası Uçuşa Geçti! İşte Ayrıntılar

137

Kripto borsası devi Crypto.com, kripto para listesini genişletiyor ve bu süreç, bazı kripto para projeleri için büyük rallileri tetikliyor. Borsa son olarak, gelecek vaat eden üç altcoin daha listelediğini açıkladı..

Listeleme haberiyle bu altcoin yüzde 207 arttı

Listenin ilk sırada, duyurunun hemen ardından yaklaşık yüzde 207 artış yaşayan altcoin Alethea Artificial Liquid Intelligence (ALI) yer alıyor. ALI, zeka seviyesini yükseltmek için eğitilebilen, iNFT olarak adlandırılan NFT önerisiyle, bilim kurgu görsellerini ve kavramlarını metaverse’e getirmek için tasarlandı. Geçen Haziran ayında, Alice adlı ilk iNFT, Sotheby’s müzayede evinde 478.000 dolara satıldı.

Crypto.com’un listelesine eklediğini duyurduğu bir diğer altcoin, açık kaynaklı, multi-chain akıllı sözleşme platformu Astar (ASTR). Eskiden Plazm olarak bilinen proje, Astar Network ve Polkadot (DOT) ekosistemi aracılığıyla katman-1 Blockchain, merkeziyetsiz finans (DEFi), NFT ve DAO’ları birbirine bağlıyor. Projenin token’ı ASTR; stake ödülleri, düşük işlem ücretleri ve zincir içi yönetişim imkanı sunuyor.

Listelenen altcoin’lerin piyasa değerleri de büyüdü

Crypto.com’un listelediği son altcoin ise Wemix (WEMIX) oldu. Ücretleri düşürmeye yardımcı olmak için hibrit bir blok zincir yapısı kullanan WEMIX, kripto varlık ticaretinden çok oyun deneyimine odaklanmaktadır.

Listelenen altcoin projelerinden Alethea Artificial Liquid Intelligence (ALI), son 24 saatte yaklaşık yüzde 196.22 gibi devasa bir yükseliş yaşadı. ALI fiyatı şuan 0.08112 dolar seviyelerinde işlem görmeye devam ederken, piyasa değeri olarak da yaklaşık yüzde 196.22’lık bir büyüme gördü. ALI’nın piyasa değeri şuan 56,366,252 dolar civarında. Crypto.com’un listelesine eklediğini duyurduğu bir diğer altcoin olan Astar (ASTR) ise son 24 saatte yaklaşık yüzde 22.31’lük bir artış yaşadı. ASTR fiyatı şuan 0.2342 dolar seviyelerinden işlem görmeye devam ederken, piyasa değeri olarak da yaklaşık yüzde 23.03’lük bir büyüme gördü. ASTR’nin piyasa değeri şuan 488,812,423 dolar civarında. Listelenen son altcoin Wemix (WEMIX) ise son 24 saatte yaklaşık yüzde 0.17%’lük bir artış yaşadı. WEMIX fiyatı şuan 4.46 dolar seviyelerinden işlem görmeye devam ederken, piyasa değeri olarak da yaklaşık yüzde 4.46’lük bir büyüme gördü. WEMIX’in piyasa değeri şuan 551,669,975 dolar civarında. Daha fazla altcoin haberi için, Kriptoarena.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku