Bu altcoin 2021 de Ethereum u tahtından edebilir…

0 11

2020 neredeyse bitti. Yıl sonuna yaklaşırken kripto portföyünüzle ilgili sonraki hamlelerinizi düşünmeye başlamanın zamanı geldi. Dünyanın en iyi yatırımcıları sadece şu anda piyasada olanları düşünmekle kalmaz bunun yerine gelecekte hangi varlıkların değerleneceğini tahmin eder ve kendilerini buna göre konumlandırır. Soru şu “bir sonraki Bitcoin” i mi arıyorsunuz ve potansiyel olarak milyoner mi oluyorsunuz?

Bu makalede en büyük 10 kripto para biriminden biri olduğu kanıtlanmış ve önümüzdeki 12 ay içinde diğer tüm altcoinlerden daha iyi performans gösterebileceği kanıtlanmış büyük bir potansiye sahip ve çok az dezavantajları olan biir coini tartışacağız.

Ethereum Katili… Polkadot!

Polkadot küresel bir bilgisayar ağını kullanıcıların kendi blok zincirlerini başlatıp çalıştırabilecekleri bir blok zinciri çalıştırmaya teşvik etmeyi amaçlayan bir projedir. Birden fazla özel blok zincirini tek bir birleşik ağa bağlamak için tasarlanmış yeni nesil bir blok zinciridir.

Şu anda herhangi bir altcoin için Ethereumu devirmek çok zor ANCAK ETH2.0 kötü bir şekilde başlatılırsa veya ağındaki tıkanıklık sorunlarını çözmezse bu kesinlikle başka bir projenin devreye girmesi için kapıyı açar. Bu meydana gelirse Polkadot en iyi rakiplerden ve adaylardan biridir.

Neden Polkadot?

Bu özel coin için çok fazla dezavantajı olmayan büyük bir artısı var. Bu coin potansiyel olarak Ethereumun yerini alacaksa fiyatın ne kadar yükselebileceğini siz düşünün. Bununla birlikte Polkadot Ethereumun yerini almasa bile şimdiye kadar hala yüksek potansiyel gösterdi. Aslında bu kripto para listelendiği ilk haftasında en İyi 5 kripto para birimi arasında yerini aldı.

Bitcoin Forks dışında hiçbir altcoin böyle bir hareketi başarmayı başaramadı. Polkadotun gücü Ethereum ile geriye dönük uyumlu olması yani Ethereumun yapabileceği her şeyi yapabileceği anlamına geliyor ancak Ethereum Palkadotun yapabileceği herşeyi şeyi yapamaz ve Ethereumun aksine Polkadot ölçeklenebilirliği çoktan artırdı yani hızlı olacak ve esnek.

Polkadot Teknik Analizi

17 Ağustosta bu yılın başlarında neredeyse 2 ABD doları seviyesinde güçlü bir giriş ile Polkadotun fiyatı 6.8 ABD dolarına yükseldi ve ardından önümüzdeki haftalarda fiyatlarda bir ayarlama yapıldı.

21 Eylülden bu yana fiyat 38 USDlik güçlü destek seviyesi ile yaklaşık 48 USDlik güçlü direnç arasında dalgalanmaya başladı.

Şu anda Polkadotun fiyatı piyasadaki tüm kripto para birimleri gibi yükseliş eğiliminde. Fiyatlar yükselmeye ve 4.8 ABD doları direnç seviyesini önemli bir süre kırmaya devam ederse fiyatın 2021den önce patlaması bekleniyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku