BTC yaratıcısı olduğunu iddia eden Craig Wright intihar teşebbüsünde mi bulundu ?

0 1

Mahkeme dokümanları kendini Bitcoinin yaratıcısı ilan eden Craig Wrightın 2016 yılında intihar girişiminde bulunabileceğini gösterdi.

Craig Wright Satoshinin Bitcoinini taşıma işleminde başarısız oldu

26 Şubattan bu yana yapılan bir açıklamada Dave Kleimanın mülkiyeti danışmanı Gavin Andresen Craig Wright’ın 2016 yılında Satoshi’nin Bitcoini taşıma girişiminde başarısız olan olayları sorguladı.

Wright Andresene Bitcoin topluluğundaki diğerleriyle birlikte Bitcoin blockchainin 9. bloğundan çıkarıldığı iddia edilen varlıkları taşıyacağına söz verdi. Wright bu durum ile gerçek Satoshi Nakamoto olduğunu kanıtlama girişiminde bulundu.

Wright 2016 yılında İntihar Girişiminde Bulundu mu?

Gavin Andresen 4 Mayıs 2016 tarihinde Wrightın yakın arkadaşı Robert Macgregordan bir e-posta aldı:

Craig kendini tuvalette yaralamaya çalıştı ve çok kötü kanaması var. Stefan onunla birlikte Ramona ve ben yoldayım. Ambulans yolda.”

Andresen bir hafta sonra Wrightın ekibinden bir takip çağrısı aldı ve ona Wrightın boynunu bıçakladığı söylendi. Andresen Kleimanın hukuk müşaviri Vel Freedmana şunları söyledi:

“Bir telefon görüşmesi olduğuna inanıyorum kiminle hatırlamıyorum kim söyledi – Craigin evindeydiler mi? Konumu hatırlamıyorum ama bir yerde idi. Craig üst katta kayboldu ve daha sonra boynunda kesikler ile kanamalı bir şekilde bulundu ardından belirgin bir intihar girişimi ile ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Bence “intihar” kelimesi kullanıldı. ”

Arthur Van Pelte göre sahte intihar teşebbüsü

Dragon Industriesin kurucu ortağı Arthur Van Pelt bir tweet ile olayla ilgili görüşünü belirtti. Duruşmayı yakından takip eden Van Pelt intihar girişiminin dünya medyasını etkilemek için sahte olduğunu söyledi.

 Van Pelt tweetledi :

Bu arada Calvinin medya ekibi #Faketoshi ile ikinci bir çıkış hazırlıyor. Mayıs ayında tekrar büyük ölçüde başarısız olan bir medya saldırısı gerçekleşti. Sözde çok sinirli olan Craig banyosunda intihar eder.(ancak boğazını kesmekten inanılmaz derecede hızlı iyileşiyor).

 Craig Wrightın girişimi ile ilgili herhangi bir netlik olmamakla birlikte iddialar devam ediyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku