BTC Bulut Modeli, ayıların tam kontrol altında olduğunu gösteriyor

0 10

Bitcoin bir kez daha 12.000 Dolar altında sıkıştı ve dün meydana gelen satış baskısı fiyatının önemli ölçüde düşmesine neden oldu.

Şimdi 11.600 Dolarlık destek ve 12.000 Dolarlık direnç ile son birkaç hafta içinde belirlenenlere benzer aralık sınırlarına uyum sağlayacak gibi görünüyor.

Henüz 12.000 Dolara geri dönememesine rağmen BTC satıcıların gücünün sınırlı olduğunu kanıtladığı için yakın vadede biraz daha olumlu izlenim vermeye devam ediyor.

Bir analist yakından izlediği birkaç önemli seviyeye işaret ediyor.

BTC önceki işlem aralığına giriyor

Haber yazımı sırasında Bitcoin fiyatı 11.810 Dolardan % 1in biraz altında işlem görüyor.

Bu günlük 11.600 Dolarlık en düşük seviyelerden bir toparlanmaya işaret ederken aynı zamanda 12.000 Doların üzerindeki yüksek seviyelerden bir düşüşe de işaret ediyor.

BTC şu anda daha önce işlem gördüğü aynı işlem aralığında yer aldığından analistler önceki makro aralıktaki en düşük 11.000 Dolarlık bir ziyaretin yakın olabileceğine inanıyor.

Bir analist aşağıdaki grafiğe işaret ederken Mevcut menzil için BTC sadeliği” dedi.

Analistin grafiğinde görüldüğü gibi Bitcoinin klasik bir Wyckoff dağıtım modeli oluşturması ihtimali de görünüyor.
 

BTC önemli teknik seviyeleri henüz geri alamadı 

Şu anda Bitcoinin bir başka dezavantajı bulut oluşumunda bulunan birkaç hareketli ortalamayı yeniden ele geçirememesi olarak düşünülüyor.

Konuyla ilgili olarak bir analist kripto para biriminin bulut oluşumunun bazı önemli seviyelerin hala altında kaldığını gösterdiği için kısa vadeli görünümü için bazı sorunlar yaratabileceğine dikkat çekti.

“Bulut modeli işini yapıyor. Fomo longing birkaç kez kurtardı. Desteğe geri alındığında yeniden ölçekleneceğini düşünüyorum. O zamana kadar ise sadece izleyeceğim kısaca bir ilgim yok.”

Bitcoin bu kilit bölgeyi aşmasına izin veren daha fazla satın alma baskısı yaşamadığı sürece aşağı yönlü hareket kaçınılmaz olacak.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku