BTC, bu önemli seviyeye ulaşırsa, XRP ETH den daha iyi bir performans sergileyecek

0 0

En iyi kripto analisti ve yatırımcısı Credible Crypto boğa piyasasının bir sonraki ayağı yeniden başladığında XRPnin Ethereumu geride bırakacağını düşünüyor.

Credible Crypto XRP/ETH paritesinin yükseliş piyasa yapısını tasvir ettiğini söylediği 66.000 Twitter takipçisiyle bir grafik paylaştı.

“İnsanlar fark etmeye başlıyor. Tekrar söyleyeceğim. XRPnin önümüzdeki aylarda ETHden daha iyi performans göstermesini bekliyoruz. Bunun coine olan yakınlığım ile hiçbir ilgisi yok sadece en yalın ve basit haliyle grafiklere bakmak yeterli.

Credible Crypto XRP yükselişe geçmeden önce BTCnin geri kazanması gereken önemli seviyeleri olduğunu söyledi.

“Şu anda biraz rahatlama var. BTC büyük ihtimalle 10.650 Dolara ve ETH 360 Dolar doğru gidiyor. Bu seviyeleri kırın daha sonra alt burada olabilir. Bunu beceremezse bir sonraki aşamada başarısız olur. Bence ne olursa olsun şu an için en kötü senaryo sona erdi.

En kötü senaryonun bittiğini düşünen tek analist Credible Crypto olmayıp sektörde bir başka yatırımcı olan Bitcoin Jack de BTCnin 10.000 civarında destek tutacağına ve yükselişi yeniden başlatacağına inanıyor.

“BTC yükseliş eğiliminde bu tutması gereken bir destek seviyesi. Tarihsel olarak baktığımızda yükseliş piyasasında her zaman için geri çekilme seviyelerinde. Böyle değilse çok daha fazla sorunla karşı karşıya kalıyoruz ancak destek tutma ve sıçrama olasılığının iyi olduğu kanısındayım.”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku