BTC, 2 Bin Doların Üzerinde Düşüş Görebilir 

0 2

Dün 23.700 dolar civarında olan Bitcoin bugün daha düşük bir performans gösterdi. 

Bu noktadaki satış baskısının yoğunluğu olumsuz tabloyu da beraberinde getirdi. Bununla birlikte birçok defa yaşandığı üzere bu tablonun BTCnin yararına olan bir ayı tuzağı olması muhtemel görünüyor. 

Sektörü yakından takip eden bir yatırımcı varlığın yakın vadede 2 bin doların üzerinde geri çekilmesiyle 19 bin dolar bölgesini test edeceğini düşünüyor.

BTC İvmesini Korumak İçin Çaba Gösteriyor

Yazım sırası itibarıyla 22.590 doların biraz üzerinde işlem gören Bitcoin dün yer aldığı 23.700 dolar seviyesine göre bir gerileme yaşadı.

Söz konusu seviyedeki volatilite alıcıların daha yüksek bir seviyeye çıkmak için gereken desteği elinde bulunduramadığı için sürdürülemez olduğunu doğruladı.

Bitcoinin mevcut fiyat seviyeleri etrafında bir miktar konsolidasyon görmesi olasılık dahilinde yer alıyor.

Varlık 19 bin dolar seviyesini görebilir

Bir yatırımcı Twitter aracılığıyla Bitcoinin nihai likiditesini ve talep bölgesini yakında 19.600 dolar ile 20.000 dolar arasında test etmesini bekliyor.

BTCnin yakın vadede bu seviyede olması durumunda varlığın güçlü bir tepki vermesi gerekiyor. Bu seviyenin aşağısına doğru bir eğilim olduğu takdirde kripto para piyasasının orta vadede kayıp görmesi kaçınılmaz gibi görünüyor.
 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku