Fiyat Analizi: İşte BNB, ADA, DOGE İçin Kritik Seviyeler!

31

Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, Deutsche Bank analistleri yakın tarihli bir raporda, S&P 500’ün kaybedilen zemini toparlayabileceğini ve Ocak ayında görülen seviyelere yükselebileceğini söyledi. Bu, S&P 500 ile yakın ilişkisi nedeniyle Bitcoin’e fayda sağlayabilir. Lider kripto para birimindeki fiyat düşüşleri, BNB, ADA, DOGE gibi büyük altcoin projelerini ve piyasayı da fazlasıyla etkiliyor. Altcoin piyasasındaki düşüş trendi devam edebilir mi yoksa daha düşük seviyeler alıcıları mı çekecek? İşte olası bir toparlanmada güçlü yükselişlerle dikkat çekebilecek 3 altcoin…

Binance (BNB)

BNB , 30 Haziran’da 211$ seviyesindeki güçlü desteğin altına düştü, ancak günün mum çubuğundaki uzun kuyruktan görüldüğü gibi, düşük seviyeler güçlü alımları çekti. Alıcılar 1 Temmuz’da toparlanmayı uzatmaya çalıştı ancak mum çubuğundaki uzun fitil, ayıların 20 günlük EMA’yı (234 dolar) agresif bir şekilde savunduklarını gösteriyor. Düşen 20 günlük EMA ve negatif bölgedeki RSI, satıcılar için avantaj olduğunu gösteriyor.

doge

Fiyat 211 doların altında kalırsa, BNB/USDT çifti önemli desteği 183 dolardan tekrar test edebilir. Bu destek kırılırsa düşüş trendi devam edebilir. Bir sonraki destek 150 dolardır. Fiyat yükselir ve 20 günlük EMA’nın üzerine çıkarsa, bu olumsuz görüş kısa vadede geçersiz olabilir. Bu, 50 günlük SMA’ya (271 dolar) olası bir ralli için yolu temizleyebilir.

Cardano (ADA)

Cardano ( ADA ) 30 Haziran’da 0,44 dolar seviyelerinden sıçradı, ancak boğalar 1 Temmuz’da 20 günlük EMA’yı (0,49 dolar) temizleyemedi. Bu, ayıların hareketli ortalamaları canlı bir şekilde savunmaya devam ettiğini gösteriyor. Negatif bölgedeki aşağı eğimli 20 günlük EMA ve RSI, en az direnç yolunun aşağı yönde olduğunu gösteriyor. Fiyat 0,44 doların altına düşerse, ADA/USDT çifti 0,40 dolarlık kritik desteğe düşebilir. Boğaların bu seviyeyi tüm güçleriyle savunması bekleniyor çünkü destek kırılırsa parite düşüş trendine devam edebilir. Bir sonraki destek 0,33 dolarda.

doge

Alternatif olarak, fiyat 0,44 ABD Doları veya 0,40 ABD doları’na geri dönerse, alıcılar yine hareketli ortalamalardaki genel direnci kırmaya çalışacaklar. Başarılı olurlarsa, parite 0,70 dolara doğru bir yardım rallisi başlatabilir.

Dogecoin (DOGE)

Dogecoin ( DOGE ), 20 günlük EMA (0,07 $) yakınında boğalar ve ayılar arasında zorlu bir savaşa tanık oluyor. RSI orta noktanın hemen altında ve 20 günlük EMA düzleşti, bu da satıcılar için küçük bir avantaj olduğunu gösteriyor. Fiyat 0.06 doların altına düşerse, ayıların sürücü koltuğuna geri döndüğünü gösterir. Satıcılar daha sonra DOGE/USDT çiftini önemli desteğin 0,05 doların altına düşürmeye ve düşüş trendini sürdürmeye çalışacaklar. Bir sonraki destek 0,04 dolardır.

doge

Aksine, fiyat mevcut seviyeden yükselirse, alıcılar 50 günlük SMA’da (0,08 dolar) genel gider engelini tekrar aşmaya çalışacaklar. Başarılı olurlarsa, ayıların kontrolünü kaybediyor olabileceğini düşündürür. Parite daha sonra 0,10 dolardan güçlü genel direnç seviyesine yükselebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak cointelegraph
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku