Blockchain topluluğundan Juneteenth e destek

0 0

Amerika Birleşik Devletlerinde köleliğin sona erdiği bir gün olan Juneteenth 1865den bu yana her 19 Haziranda anıldı. George Floyd Breonna Taylor ve sayısız diğer masum renkli insanların öldürülmesinin ardından ırkçılığa karşı bir protesto dalgası ortasında bu gün özellikle önemlidir.

Blockchain topluluğu günü övüyor

Blockchain topluluğundaki birçok kişi 19 Haziranın tarihteki önemini vurguladı.

Ripple CEOsu Brad Garlinghouse bu tarihi kurumsal bir tatil ilan ederek şirket adına konuştu:

“Bugün Juneteenthi tanımak ve kutlamak.Çoğumuzun büyüdüğü süreçte bu tarihi gün hakkında öğretilenin ne kadar yetersiz bilgi ile sınırlı kaldığı dikkat çekicidir. Bugün @ Ripple Juneteenthi sistemik ırkçılığı kökünden çıkarmak için kabul etmek ve harekete geçmek için bir şirket tatili yapıyor. Bu oldukça rötarlı oldu.

“Bitcoin & Black America” nın yazarı ve aynı zamanda “Kriptonun Beyleri” adlı YouTube şovunun ortak sunucusu Isaiah Jackson “Bitcoin ve Black America” adlı kitabını tanıttığı bir Forbes röportajına vurgu yaptı.

Jackson ekonomik gücün kurulmasının siyah topluluğa sokakta protesto etmeyecek şekilde yardımcı olabileceğini belirtti.

Çoklu kripto para birimi ATM ağı Bitcoin Depot Haziranın 155. yıldönümünü de övdü. Şirket Twitterda Juneteenthe “tarihi bir anma ve özgürlük günü” olarak atıfta bulundu.

Bağış çağrısı

ConsenSys de tarih ile ilgili olumlu söylemlerde bulundu. İnsanları CCR ve Black Girls Code gibi ırkçılığa karşı savaşan kuruluşlara kriptolarını bağışlamaya davet etti:

“Consensysde küresel olarak Juneteenthi gözlemliyoruz. Her yerde eğitim ve siyah yaşamları destekleme günü.

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku