Blockchain oyun şirketinden salgın döneminde rekor kar

0 1

NFO destekli Sandbox F1 Delta Time Crazy Defense Heroes oyunlarının sahibi Animoca Brands COVID-19 salgını nedeniyle ekonomilerin kapandığı dönemde rekor seviyede gelir elde etti.

Blok zinciri destekli oyun firması Animoca Brands 2020nin ilk dört ayında 7.34 milyon dolarlık gelir elde etti.

Animoca Brandsin ilk çeyrekte 433 milyon dolar ciro şimdiye kadarki en yüksek rakamına ulaşırken ilk çeyrekteki güçlü rakamdan sonra Nisan’da da 3 milyon dolar ile aylık rekor kırıldı.

Animoca Brands’in Nisan sonu itibariyle fiat ve kripto varlıklarında 608 milyon doları bulunuyor. Yaklaşık 770 bin dolarlık Bitcoin (BTC) ve Ether (ETH) varlığı olan şirket çeşitli altcoinlerde 1.12 milyon dolar tutuyor.

Animoca kripto varlıklarındaki artışı Sandbox F1 Delta Time ve Crazy Defense Heroes için NFT (non-fungible tokens) satışlarına bağladı.

NFT’LERİN YAPISI DEVRİMCİ Mİ?

Animoca kurucusu Yat Siu Cointelegrapha verdiği mülakatta Mik Naayemin kurucu ortağı Vancouver merkezli Fuelpowered adlı küçük bir şirketi satın aldıktan sonra 2017 yılında NFTleri keşfettiğini söyledi.

Yat Siu NFTlerin oyun oynama üzerindeki etkisini feodal Avrupaya mülkiyet haklarının getirilmesine benzetti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku