Dev Varlık Yönetim Şirketi Blackrock Bu Altcoin’i Seçti! Fiyat Yükseliyor

158

Blackrock, lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) özel tröstünün başlatılmasıyla ilgili son duyurusunda, birkaç projeye olan ilgisini ortaya koydu. Dünyanın en büyük varlık yöneticisi Blackrock, enerji verimliliğine odaklanan blockchain projeleriyle cesaretlendirildiğini söyledi. Son birkaç gün içinde büyük bir artış gören EWT token’inin arkasındaki şirket olan Energy Web’den bahsetti. Şaşırtıcı bir şekilde, token Blackrock’un duyurusuna kadar çok iyi bilinmiyordu.

EWT token fiyat artışının ardındaki isim: Blackrock

Blackrock, yenilenebilir enerji ile ilgili Bitcoin madencilik operasyonlarını kullanan projelere baktığını söyledi . Piyasadaki gerilemeye rağmen şirket, bazı kurumsal müşterilerinden “kripto para birimlerine büyük ilgi” gördüğünü söyledi. Blackrock Bitcoin güveni, ABD merkezli müşterilere hizmet verirken Bitcoin operasyonlarının performansını ve giderlerini takip edecek. BlackRock, Energy Web gibi kuruluşların sürdürülebilir enerji kullanımına daha fazla şeffaflık getirmek için programlar geliştirmesinin teşvik edildiğini söyledi. Şirket, Bitcoin madenciliği için enerji kullanımında şeffaflık konusundaki ilerlemeyi izleyeceğini söyledi.

Blackrock

Daha da önemlisi, duyuruda EWT token’inden bahsedilmesi, altcoin projesine olan ilgiyi oldukça artırdı. Birkaç saatlik bir aralıkla, token fiyatı yaklaşık yüzde 40’a kadar yükseldi ve EWT’yi 262. sıradan 200’ün altına fırlattı. Perşembe günü 2,67 dolardan 4 doları aşan token, bir noktada 4,44 doların en yüksek seviyesine ulaştı. CoinMarketCap’e göre EWT, son 24 saatte yaklaşık yüzde 2,13 artışla 4.01 dolardan işlem görüyor.

EWT tutan balinalar yok

İlginç bir görüşe göre, Blackrock duyurusundan sonra bile hiçbir büyük balina Energy Web tokenini biriktirmedi. Santiment’in bulgularına göre, EWT’nin en büyük sahibi, varlığı 200.000 doların biraz üzerinde tutuyor. En büyük sahibi, şu anda EWT değeri yaklaşık 0.2 milyon dolar olan Gate.io borsası. Yapılan açıklamada u sözlere yer verildi:

Energy Web Token, bir BlackRock basın açıklamasında bahsedildikten sonra yaklaşık yüzde 50 artışla 4,17 dolara yükseldi. Hiç milyoner EWT sahibi yok.

Blackrock

Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, EWT token, enerji sektöründe kullanılmak üzere tasarlanmış ağdaki gas ücretlerini ödemek için kullanılır. Energy Web şirketi, önde gelen Bitcoin madencilerini sertifikalandırmak için çözümler üzerinde çalışıyor. Kısaca özetlemek gerekirse merkeziyetsiz bir işletim sistemidir. Projenin amacı enerji tüketim durumlarını da göz önünde bulunduran işletim sistemleri meydana getirmek. EWT token böylece sıfır karbon salınımlı bir ekonomi inşa edilmesini hedefliyor. Energy Web token (EWT) ekibi temel misyonları olarak küresel ekonominin daha az karbon salınımlı bir yapıya sahip olmasını sağlamayı görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak coingape
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku