BİTTORRENT KRİPTO PARA KABUL ETMEYE BAŞLADI

0 1

Dünyanın en popüler P2P iletişim ürünleri ve protokolü olan BitTorrent ve µTorrent müşterilerin TRX BTC ve BNByi kullanarak Ads Free ve Pro ürünlerini satın alabileceklerini duyurdu.

Dijital paralar için entegre edilmiş ödeme kanalı sağlayıcısı CoinPayments.net dünyanın en büyük merkezsiz uygulamalarından birinde merkezsiz coin’leri tanıtma konusunda BitTorrent’e yardımcı oldu. Tron’un Medium duyurusunda Tron’un kurucusu ve BitTorrent’in CEO’su Justin Sun’ın şunları söyledi;

BitTorrent ürün ve hizmetleri TRXi ödeme olarak kabul eden giderek büyüyen bir çevrimiçi şirket listesine katılıyor . BitTorrent’in 100 milyonun üzerinde kullanıcıya sahip olmasından mütevellit bu hamle hem TRX’in online marketlerde kullanım oranını artıracak hem de BitTorrent’in premium ürünlerine tam teşekküllü olarak erişmek isteyen müşterilere daha fazla opsiyon tanıyacak.

Yatırımcılar Windows için Pro ve Ads Free de dahil olmak üzere µTorrent veya BitTorrent ürünlerinin abonelik ücretlerini kripto para cinsinden ödeyebilecekler.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku