BİTQUİCK BİTCOİN CASH İ PLATFORMUNDA DESTEKLEYECEĞİNİ AÇIKLADI

0 0

Tezgah-üstü ticaret platformlarından Bitquick Bitcoin Cash‘i (BCH) platformuna eklediğini resmi olarak duyurdu. Kripto para kullanıcıları artık bu platformdan Bitcoin Cash de satın alabiliyorlar.

Bitquick Ağustos 2013te kuruldu ve şu anda şifreli ATM ağı Athena Bitcoine ait. Şirket 2014 yılında yaşanan Mt. Gox saldırısından sonra şirket rezervlerini kamuyla paylaşarak insanların güvenini kazandı.
Bitquick’in sunduğu eşten-eşe tarzındaki hizmetlerin Localbitcoins’i andırdığını söyleyebiliriz. Halihazırda ABD Kanada Avrupa Rusya ve Avustralya gibi bölgelerde kapsamlı hizmetler sunan şirket bundan böyle BCH’yi de destekleyecek:

Tekrardan birçok kriptoyu desteklediğimizi bildirmekten memnuniyet duyuyoruz; platformumuza yeni katılan bitcoin casha hoş geldin diyoruz ”

Platformu kullanarak BCHyi satın almak için hızlı satın alma formu ile satın almak istediğiniz kripto para birimini seçin.
Kullanıcılar bunun yerine filtreleme sisteminden faydalanarak Bitquick’te uygun fiyata satılan Bitcoin Cash’leri bulmaya çalışabilirler. Şirket Bitcoin Average veri sitesinden fiyat referansı alıyor ve BTC / BCH değişiminde yer alan BCH alımları için yüzde 3 ek ücret alıyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku