Bitmain’in Hashratı Son 30 Günde Gözle görülür Bir Şekilde Düştü

0 0

Şirketin açıklamalarına göre Çin merkezli kripto para madencilik devi Bitmainin hashrat i son 30 gün içinde gözle görülür şekilde düştü.

Bitmainin sahip olduğu tüm donanımların hashratını analiz eden verilere göre bitcoin (BTC) madencilik ağında kullanılan SHA256 hash algoritması mart ayındaki saniyede 1.692.35 katrilyon değerinden (PH / s) Mayıs başı itibariyle. 237.29 PH / sdüştü. Bu şirketin bitcoin madenciliği gücünün göze çarpan bir düşüşüne işaret ediyor.

Bitmain’in geçen yılki sayılarıyla karşılaştırıldığında Temmuz 2018’de Bitmain’in SHA256 hashrate’i 1.692.05 PH / s den üç ay içinde 2339.21 PH / sye yükselmişti. Daha önce de bildirildiği gibi Bitmain Antpool ve BTC.com tarafından işletilen iki maden havuzu Ocak 2019 itibariyle tüm bitcoin maden havuzunun toplam hash neredeyse% 23üne sahipti. Ancak altı ay önce şirketin maden havuzları pazar payının% 41ini temsil ediyordu bu da payının istikrarlı bir şekilde azaldığı anlamına geliyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku