Bitcoin’e sahip olmak finansal kurumlar için önemli 

0 0

Morgan Creek Capital CEOsu: Bitcoin’e sahip olmak finansal kurumlar için önemli… Mark Yusko özellikle Bitcoin ve emeklilik fonlarından bahsederken kripto varlıkları ve özellikle Bitcoin’i kurumsal yatırımcıların benimseyeceğine inanıyor

İleri teknoloji kripto yatırımcısı en son Fed Reserve QE hamleleri sırasında fiat paradan farklı olarak BTC’nin manipüle edilemediğini veya baskı altına alınamayacağını söyleyerek gelecekte yüksek getiri vaat eden Bitcoini desteklemeye devam ediyor.

Morgan Creek Capital fonu başkanı Mark Yusko kurumsal yatırımcıların kazanması için Bitcoin’e yatırım yapmanın mutlak bir zorunluluk olduğuna inanıyor. 
Yusko Pomplianoyu Bitcoin ve emeklilik fonlarında destekliyor

Yusko’nun ifadeleri Anthony Pompliano ifadesine cevap olarak geldi Pomp ABD emeklilik fonlarının gelecekte tüm müşterilerine emeklilik ödemeleri yapamayacağını temelde hepsinin kripto para alanında olması gerektiğini ima etti. Bu şirketlerin çoğu volatiliteye rağmen Bitcoine yatırım yapıyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku