“Bitcoin yükselişi 5 ay daha devam edebilir”

0 1

Brian Kelly bugün Bitcoinin yükselişlerinin halving’in ardından tam bir yıla kadar uzayabileceğini söyledi. Bu söylem birçok Crypto Twitter üyesi tarafından büyük bir satış sinyali olarak algılandı.

12 Kasımda CNBCde yapılan bir röportajda Kelly Melissa Leeye ev sahipliği yaptığını söyledi yüksek profilli ve kurumsal yatırımcıların Bitcoine (BTC) doğru ilerlemesinin kripto para birimi için yükseliş gelecek anlamına gelebileceğini belirtti.

“Ters yön için çok fazla alan var. Elde edilen kazanımların çoğu halving’den sonraki yıl devam etti ve biz halvingden sonraki yılın yedinci ayındayız. Bitcoin yapması gerekeni yapıyor. “

Lee şu sonuca vardı: “Yani burada oldukça iyi bir artı olan beş ay daha olabilir.”

Twitter kullanıcıları ana akım kapsamından ve yükseliş fiyat tahminlerinden memnun olmaktan ziyade 2017den beri Bitcoin kullanıcıları arasında dolaşan bir temayı takiben boğa koşusunun sona erdiği anlamına geldi: Her zaman CNBCnin önerdiklerinin tersini yapın.

Twitter kullanıcısı MrDecentralized “Bu ikisi insanlara yatırım yapmalarını söylüyorsa satış zamanı geldi” dedi.

Crypto Emporium “Bu Bitcoinin ölüm çanı” dedi. Sürerken eğlenceliydi. 3 bin dolar geliyoruz. ” Blockrootsun kurucusu Josh Rager CNBCden “BU TWEETİ SİLİN.”

Kripto varlığıyla ilgili birçok CNBC tahmininin yıllar içinde güvenilir olmaktan daha az olduğu kanıtlandı. Mart 2018de Bitcoin 10 bin doların altına düştükten sonra ağ bunun kripto varlığı için bir “satın alma işareti” olduğunu tweetledi. Bitcoin daha sonra Nisan ayına kadar 7 bin doların altına düştü.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku