Bitcoin yakın zamanda yüzde 200 e kadar yükselebilir

0 0

ABDin önde gelen kripto borsalarından Krakenin raporunda Bitcoinun gelecek haftalarda ya da aylarda yüzde 200e kadar yükselebileceği belirtildi
ABDnin önde gelen kripro Borsası Kraken Bitcoinin (BTC) önümüzdeki aylarda yüzde 50 ile yüzde 200 arasında yükselebileceğini öngören bir rapor yayınladı.

Bitcoinin 24 Temmuzda sadece yüzde 23 ile 21 ayın en düşük volatilitesini kaydettiği belirtilen raporda BTCnin yüzde 15 ile yüzde 30 arasında değişen 12 tarihi düşük volatilitesinin genellikle ortalama yüzde 140lık bir ralli tarafından takip edildiği vurgulandı.

BTC fiyat dalgalanmaları için genellikle en volatil üçüncü ayın Ağustos olduğunu belirten Kraken Temmuz ayı sonunda Bitcoinde görülen yukarı yönlü ivmenin önümüzdeki birkaç ay daha devam edeceğini tahmin ediyor.

Bitcoin 9 yılın en güçlü ikinci Temmuzunu kaydetti

Kraken Bitcoinin son rallisinin 2011den bu yana BTC fiyat performansı için en güçlü ikinci Temmuz ayı ile sonuçlandığını vurguladı. Temmuzun Bitcoin için genellikle üçüncü en zayıf takvim ayı olduğuna dikkat çekti.

Krakene göre ayın performansını yüzde 24e taşıyan 27 Temmuz – 31 Temmuz arasındaki yüzde 14.5lik hızlı yükseliş piyasayı ivmenin devam edeceği şeklinde konumlandırdı.

Kripto işlem platformuna göre Temmuz ayının toplam işlem hacminin yüzde 44ü ayın son haftasında gerçekleşti.

Rapor ayrıca Bitcoinin altın ile 30 günlük devam eden korelasyonunun 31 Temmuzda bir yılın en yüksek seviyesi olan 0.93e sıçradığını da belirtiyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku