Bitcoin yakın vadede 5 haneli rakamlara ulaşabilecek mi?

0 1

Bitcoin (BTC) 2020 senesinin en yüksek seviyesi olan 9 bin 550 doları test ettikten sonra gelen satışlarla 9 bin 200 dolara kadar geriledi. 

BİTCOİN YARILANMASI DAHA ERKEN GERÇEKLEŞEBİLİR… TIKLAYIN

Aslında 9 bin 200 dolar seviyesinde boğaların güçlü durması son derece önemli ve dikkat çekici. Ve bu hareket analistlerin izlediği ve BTCnin yakında beş haneli fiyatlara gireceğini önerebilecek birkaç önemli faktör olduğunu gösteriyor. 

Yazı yayına hazırlandığı sırada Bitcoin 9 bin 400 doların üzerinde hareket ediyordu. Bu da 9 bin 200 dolarlar baz alındığında yüzde 1’e yakın bir yükseliş anlamına geliyor. 

Boğaların 9 bin 200 dolar civarındaki destek noktasında güçlü kalabilmesi kripto para biriminin yakında son yükseliş trendinin bir devamını görmesi giderek daha muhtemel görünüyor. 

Ancak Bitcoin’in 5 haneli rakamlara ulaşabilmesi için kesinlikle 9 bin 500 dolar seviyesindeki kuvvetli direnç noktasını kırması şart. 

Twitterın popüler bir kripto analistlerinden Teddy de bu görüşü savunanlardan. Teddy son attığı tweette Bitcoinin şu anda yükselen bir kanal içerisinde olduğunu ve gelen tepki hareketlerinin de kripto para biriminin bu kanalda olmasının etkili olduğuna dikkat çekti. 

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku