Bitcoin Vakfı Başkanı, NBA oyuncusunun penthouse dairesini aldı

0 0

The Mighty Ducks ve Little Big Leaguede çocuk oyuncu olarak yer alan Bitcoin Vakfı başkanı Brock Pierce Dwight Howardın penthouse dairesini satın aldı. Satın alan kişiyi temsilen Coldwell Bankerden Catherine Carlstedt Capitol Hill yanında bulunan Pierce School Loftstaki çatı katını satın aldığını açıkladı.

Pierce Ocak ayında evini satışa çıkaran NBA oyuncusu Dwight Howardın 10.000 metrekarelik evine sahip oldu.

Ekim 2018de beş yatak odası bulunan iki katlı konutu 2.3 milyon dolara satın alan Howardın mülkü 16 Temmuzda 2 milyon dolara satılabildi. Eski bir okul olarak ve evsizlere yardım amaçlı kullanılan binanın 1890larda yapılmaya başlandığı düşünülüyor. 2000li yıllara gelindiğinde lüks bir konuta dönüştürülmeye başlanan konut günümüz itibariyle kara tahta soyunma kabini gibi alanlarından dolayı okulu andırıyor. Çatı katında ise 30 metrelik tavan sinema ve olağanüstü manzaraya sahip olması sebebiyle Dwight Howard DCdeki en büyük ve en iddialı çatı katının kendisine ait olduğunu belirtiyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku