Bitcoin Vakfı Başkanı, NBA oyuncusunun penthouse dairesini aldı

Abone Ol
Bitcoin Vakfı Başkanı, NBA oyuncusunun penthouse dairesini aldı
Gökçe Hürata
 • 22 Temmuz 2020
 • Yazar:

  The Mighty Ducks ve Little Big League'de çocuk oyuncu olarak yer alan Bitcoin Vakfı başkanı Brock Pierce, Dwight Howard'ın penthouse dairesini satın aldı. Satın alan kişiyi temsilen Coldwell Banker'den Catherine Carlstedt, Capitol Hill yanında bulunan Pierce School Lofts'taki çatı katını satın aldığını açıkladı.

  Pierce, Ocak ayında evini satışa çıkaran NBA oyuncusu Dwight Howard'ın 10.000 metrekarelik evine sahip oldu.

  Ekim 2018'de beş yatak odası bulunan iki katlı konutu 2.3 milyon dolara satın alan Howard'ın mülkü, 16 Temmuz'da 2 milyon dolara satılabildi. Eski bir okul olarak ve evsizlere yardım amaçlı kullanılan binanın 1890'larda yapılmaya başlandığı düşünülüyor. 2000'li yıllara gelindiğinde, lüks bir konuta dönüştürülmeye başlanan konut, günümüz itibariyle kara tahta, soyunma kabini gibi alanlarından dolayı okulu andırıyor. Çatı katında ise, 30 metrelik tavan, sinema ve olağanüstü manzaraya sahip olması sebebiyle, Dwight Howard DC'deki en büyük ve en iddialı çatı katının kendisine ait olduğunu belirtiyor.

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Çatıkatı ile ilgili her şey

  Bitcoin Vakfı Başkanı, NBA oyuncusunun penthouse dairesini aldı

  Bitcoin Vakfı Başkanı, NBA oyuncusunun penthouse dairesini aldı

  The Mighty Ducks ve Little Big League'de çocuk oyuncu olarak yer alan Bitcoin Vakfı başkanı Brock Pierce, Dwight Howard'ın penthouse dairesini satın aldı. Satın alan kişiyi temsilen Coldwell ...

  • 22 Temmuz 2020
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.