Bitcoin, tarihinin en yüksek ikinci aylık kapanışını kaydedebilir

0 0

Deneyimli yatırımcı Peter Brandt en son bitcoin ticareti güncellemesinde kripto para biriminin Ekim ayına kadar yükselen ivmesini sürdürmeyi başarırsa şimdiye kadarki en yüksek ikinci aylık kapanışını kaydedeceğini söyledi.

Bitcoin “PayPal haberleri” sayesinde son 48 saattir çok hareketli. Daha da ilginç olan BTCnin gelecekteki piyasa görünümüdür.

Deneyimli yatırımcı ve analist Peter Brandt kripto para biriminin ilk alım satıma başladığından beri ikinci en yüksek aylık kapanışını kaydetmek üzere olduğunu söyledi. Brandt bunun kurumsal katılımın doğrudan bir sonucu olduğunu söylüyor.

Bitcoin İkinci En Yüksek Aylık Kapanışı Kaydetmeye Hazır

40 yılı aşkın tecrübesi ile başarılı bir forex ve hisse senedi yatırımcısı olan Brandt bitcoin ve diğer kripto para birimleri için her zaman tarafsız ticaret içgörüleri sunar. Ve topluluk ona da aynı şekilde saygı duyuyor.

En son BTC rallisi Bitcoin boğalarının güvenini önemli ölçüde artıracak başka bir eğilime işaret etti. Petera göre Bitcoin ivmesini Ekim ayına kadar sürdürürse ikinci en yüksek aylık kapanışını başarıyla kaydedecek.

 Kurumsal Katılım Ardından BTC Yükseliyor

Ayrıca deneyimli yatırımcı bu ralliyi kurumların artan katılımına bağladı. Demek istediği 2017de Bitcoin piyasasına kurumsal yatırımın önemli olmadığıdır. Ama bu yıl farklı. Piyasa analizi firması Skew’in bitcoin opsiyonları alanına artan açık ilgiyle ilgili son güncellemesi bu iddiayı doğruluyor.

Deribitte 18 milyar dolar değerinde çözümlenmemiş BTC opsiyon sözleşmeleri olmasına rağmen CME opsiyon yatırımcıları 441 milyon dolarlık sözleşmelerde bulundu. Platformun hizmet verdiği yüksek sayıda hedge fon ve kurumsal yatırımcı göz önüne alındığında bu bir varlık olarak bitcoinin olgunluk derecesinin oldukça iyi bir kanıtıdır.

Ancak Ufukta Kısa Bir Geri Çekilme Var

Peter Brandt’ın Bitcoin için yükseliş görünümü bazı ciddi satın alımları teşvik edebilir. Yine de Wyckoffmode (WM) adlı tanınmış bir TradingView analisti BTCnin yükselmeden önce kısa bir geri çekilme yaşayacağını gözlemledi.

Teknikler aracılığıyla iddiasını destekleyen WM 12 saatlik bir zaman diliminde BTCUSD grafiğinde 56ya dokunduktan sonra Göreli Güç Göstergesi (RSI) Beyaz Enerji çizgisinin 50ye yakın seviyelere doğru ilerlediğini söyledi.

Bu kripto para biriminin 13.000 $ a  böyle mükemmel bir ralliden sonra kısa bir geri çekilme kaydetmesine neden olabilir. WMye göre “24 saatlik 2 günlük 3 günlük ve 4 günlük zaman dilimlerinde Kırmızı RSI ve Beyaz Enerjinin mevcut seviyelerine bir bakış” “geri çekilme senaryosunu” daha da güçlendiriyor.

Yatırımcı Beyaz Enerji hattı yukarıda belirtilen 50 seviyesine gitmeden önce bitcoinin sürekli “yukarı doğru baskı” yaşayacağını söylüyor. Bu birden fazla zaman diliminde tüm Bitcoin fiyat tablosunda gözlemlenebilen tarihsel bir eğilimdir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku