Bitcoin şirketi Casa’dan IOS ve android atağı

0 2

Bitcoin (BTC) odaklı teknoloji şirketi Casa Sats mobil Bitcoin cüzdan uygulamasının hem iOS hem de Android cihazlar için kullanılabileceğini duyurdu.
Casa resmi blogunda 5 Eylülde yayınlanan bir yayında mobil cüzdanın artık yüklenmeye hazır olduğunu duyurdu. Ayrıca Casa uygulamanın en son sürümünün şirketin donanımı Bitcoin Lightning node’u olmadan kullanılabileceğini ancak uygulamayı bir node’a bağlamayan kullanıcıların Lightning Network özelliklerine erişmediğini belirtti.

Uygulamanın SatsTag adlı bir genel adres adlandırma sistemini desteklediği ifade ediliyor. Bitcoin bir SatsTag kullanarak gönderildiğinde alıcının genel anahtarından yeni bir adres alınıyor ve gönderene veriliyor. QR kodlarını tarayarak gönderme hala mavcut durumda.

Şirket ayrıca cüzdanın tamamen saklamaya alınmadığını ve kullanıcının her zaman telefonun güvenli yerleşim alanına kaydedilen kendi özel anahtarlarının kontrolünü elinde tuttuğunu iddia ediyor.

Haber şirket tarafından bir node monitörünün serbest bırakılması ve Bitcoin ağ sağlığının geliştirilmesi için eşlik eden ödül programının yapılmasıyla ilgili bir başka duyuru izliyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku