BİTCOİN PATİENT ZERO : BTC’NİN GÜNCEL DURUMU 1992 YILINDAKİ İNTERNET GİBİ

0 0

Bitcoin “Hasta Sıfır” olarak bilinen ve Bitcoin (BTC) cüzdanı Xaponun kurucusu Wences Casares 29 Ekimde Bloomberg ile yapılan bir röportajda kripto para biriminin başarılı olduğunu kanıtlamak için yıllar alabileceğini söyledi.

Bloombergle yaptığı bir röportajda Casares BTCnin “entelektüel bir deney” olduğunu ve başarılı olduğunu kanıtlamak için birkaç yıla ihtiyacı olduğunu savundu.Çalışabilir veya işe yaramayabilir ”Bitcoinin ilk aşamalarında olduğunu ve “ bunu internetin 1992 yılındaki haline benzetiyorum dedi.Ancak Casares başarı olasılığının hala başarısızlıktan daha büyük olduğunu öne sürüyor.2014 yılında Casares soğuk depolama ve BTC tabanlı bir banka kartı ile birlikte bir Bitcoin cüzdanı sunan bir şirket olan Xapoyu kurdu.

Politik olmayan bir standart değere ihtiyacımız var ve bizde yok.Yani [gördüğümüz] bir dünya [ki] Türk lirasının fiyatını sorduğunuzda bir bitin fiyatını alırsınızBir varil petrolün fiyatını sorduğunuzda bitler halinde bir fiyat alırsınızABD dolarının fiyatına gelince bitlerle bir fiyat elde edersiniz. ”

Casares daha önce BTCnin apolitik bir değer standardı olma vizyonunu ilan etti. Geçtiğimiz yıl Casares BTCnin fiyatının 5–10 yılda 1 milyon dolar kazanacağını tahmin etti.Blockchain ile ilgili olarak Casares Ocak ayında küresel olarak değeri taşımak için tek bir “sağlam” blok zincirinin ortaya çıkacağını belirtti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku