BİTCOİN KARŞILIĞINDA 11 EYLÜL SALDIRILARINA AİT BELGELERİ AÇIKLAYACAĞINI SÖYLEYEN GRUPTAN YENİ MESAJ

0 0

Dark Overlord isimli bir hacker gurbu birkaç gün önce kendilerinde ABD içerisinde yaşanan 11 Eylül saldırıları ile ilgili oldukça kritik belgeler bulundurduklarını ve Bitcoin karşılığında bunları halk ile paylaşacaklarını açıklamışlardı. Twiter hesapları kapandıktan sonra Steemit isimli blockchain tabanlı sansürsüz sosyal medya platformuna geçiş yapan grup . Çeşitli sigorta şirketlerinden büyük hükümet kurumlarına kadar belgeleri ele geçirdiklerini şimdiden belirli ödemelerin alındığını ve dosyaların açıklanması konusunda ‘seviye ile kontrol noktası’ gibi çeşitli aşamaların olduğunu duyurdu.

Grup üyleri bunu sadece para için yaptıklarını belirterek gerçeğin kendilerini ilgilendirmediklerini söylediler. Grup belirledikleri katman seviyelerine göre açıklama yapacaklarını söylüyorlar. Bunuda blog sitelerinde paylaşmış durumdalar.

”Layer_1.container – 5.000 USD of BTC (All Layer 1 Documents)

Layer_2.container – 50.000 USD of BTC (All Layer 2 Documents)

Layer_3.container – 100.000 USD of BTC (All Layer 2 Documents)

Layer_4.container – 1.000.000 USD of BTC (All Layer 4 Documents)

Layer_5.container – 2.000.000 USD of BTC (All Layer 5 Documents)

grubun Bitcoin adresinin  3 BTC’den fazla fon elde ettiği de görüntülenebilmekte.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku