Bitcoin in yükselmesiyle birlikte, Altcoinler de uçuşa geçti

0 1

Dünyanın bir numaralı kripto para birimi olan Bitcoin (BTC) son 24 saatte yeni bir yıllık zirveye yükseldi. Altcoinler de oldukça hareketli ve en iyi on kripto paranın dördü BTCden daha iyi performans gösterdi. 

Bitcoin şu anda (14:25 UTC) 12.157de işlem görüyor. Son 24 saatte yaklaşık % 3 ve geçen hafta yaklaşık % 2 arttı. Ulaştığı yeni zirveden birkaç dakika sonra 12.140 ABD Dolarının biraz üzerinde pozisyonunu koruyarak daha düşük bir düzeltme yapmaya başladı.

Sadece bir hafta önce benzer bir günlük artışı takiben 12.037 USDye ulaştı.

Bundan önce 2 Ağustosta 12.041 USDye çıktı ve ardından dakikalar içinde 800 USD düştü.

Bu arada piyasa değerine göre ikinci kripto para ve bu yılın en iyi performans gösteren kripto varlıklarından biri olan Ethereum (ETH) bir günlük tabloda büyük ölçüde değişiklik göstermiyor ve haftada % 1 artarak 428 USDden işlem görüyor.

Aynı zamanda kripto para birimlerinden dördü olan XRP Litecoin (LTC) Bitcoin Cash (BCH) ve Bitcoin SV (BSV) son 24 saat içinde % 46 ile % 26 arasında artış göstererek Bitcoinden daha iyi bir performans sergiledi.

Tüm piyasa kapitalizasyonu % 237 artarak 38716 milyar ABD dolarına yükselirken Bitcoin hakimiyeti neredeyse % 58 seviyesinde yer alıyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku