Bitcoin in bu seviyelerden sıçraması gerekiyor! Yoksa…

0 0

 Bir yatırımcı BTCnin kısa süre içinde geri dönmemesi durumunda geçerli bir boğa piyasasında olmayabileceğini öne sürecek kadar ileri gitti. Aslında bu birçok başka analistin hissiyatıyla uyumlu. Çünkü çoğu kişi 9 bin 500-10 bin 500 dolarlık bölgedeki desteğin Bitcoinin tutması için çok önemli olduğuna inanıyor.

Bitcoin Gerçek Bir Boğa Piyasasında Olmak İstiyorsa Burada Sıçramalı

Haftalık zaman diliminde Bitcoin makro önem seviyesine yaklaşıyor: 20 haftalık basit hareketli ortalama.

Bir yatırımcı 2017 boğa piyasası sırasında BTCnin en az dört ayrı durumda bu tek hareketli ortalamayı temiz bir şekilde geri çektiğini gösteren aşağıdaki grafiği paylaştı. 2018 ayı piyasasında ve geçen yıl bir kez seviye de bir direnç görevi gördü.

Yatırımcı BTCnin yakında geri dönmemesi durumunda kripto para biriminin “gerçek bir boğa piyasasında” olmadığını söylemenin adil olabileceğini öne sürdü:

“Tüm çevrelerim için özür dilerim ama konu şu ki 20 haftalık hareketli ortalama izlemeye değer. Gerçek boğa piyasaları buna yanıt vermelidir. “

Neyse ki Bitcoin boğaları için bir dizi analist önde gelen kripto para biriminin dibe yaklaştığına inanıyor. Bu özellikle 20 haftalık basit hareketli ortalamanın devam eden önemi göz önüne alındığında varlığın makro görünümü için iyiye işaret ediyor.

Bitcoinin hacmi düşüşünü durdurdu. Bir yatırımcıya göre bu satış baskısının azaldığına ve düşüşün yükünün tamamlandığına dair iyi bir işaret.

Buna ek olarak zincir içi analist Willy Woo geçtiğimiz günlerde Bitcoinin eğilimlerinin potansiyel bir yükselişin tersine döndüğünü düşündüğünü söyledi:

“Yerel zincir içi yükseliş eğilimi (önümüzdeki birkaç haftaya bakıldığında) buna değinmese bile dibe vurdu. Büyük salınımları oynamak geri alım yapmak için kötü bir zaman değil. “

Bu Woonun devam eden düzeltmeyi tahmin etmesinden sonra ortaya çıktı. Yatırımcı yaklaşık iki buçuk hafta önce yayınlanan bir tweette Bitcoinin yakında en fazla 9 bin dolarları yeniden test edeceğini söyledi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku