Bitcoin için yükseliş zamanı geldi mi?

0 0

Bitcoin geçtiğimiz birkaç hafta boyunca 10.200 Dolar ile 11.200 Dolar arasında konsolidasyon yaptı ancak bu işlem aralığı son zamanlarda daraldı.

Kripto para birimi şu anda 10.600 Dolar ile 10.800 Dolar arasında sıkıştı ve boğalar ile ayılar volatilite ve işlem hacminin her ikisi de düşüş belirtileri gösterdiği için bir çıkmaza girdi.

Altcoinler bu konsolidasyon aşaması boyunca neredeyse tüm momentumlarını kaybettikleri için bir sonraki tüm piyasa trendleri büyük ölçüde BTCye bağlı olacak.

Bununla birlikte bir yatırımcı şimdi piyasaya yeni yatırımcıların akınına ederek bunun bir yükseliş işareti olduğunu belirtti.

Konsolidasyon devam ettikçe BTC volatilitesi azalıyor

Bu yazının yazıldığı sırada Bitcoin mevcut fiyatından %1 oranında işlem görüyor. Bu son birkaç gün boyunca işlem gördüğü ve son iki hafta içinde oluşan çok daha geniş bir aralığın daralmasına işaret ediyor.

Bu aralık 10.200 Dolar ve 11.200 Dolar arasında. Bu seviyelerden biri yukarıda veya aşağıda kırılana kadar BTC trendsiz kalacak.

Kripto piyasası BTCnin bu seviyelere tepkisine de bağlıdır çünkü neredeyse tüm altcoinler kripto para birimi kriterini gözlemlerken sert fiyat hareketi görüyor.

On Chain analisti: Yeni BTC yatırımcılarının faaliyetlerine bakarken görünen yükseliş sapması 

Analist Willy Woo yakın tarihli bir tweetde Bitcoinin düşüş fiyat hareketinin ortasında gelen yeni piyasa katılımcıları arasında görülen aktivitedeki artışın yükseliş eğilimi yarattığını söyledi.

Bunun yükseliş eğilimi olduğunu söylerken BTC için yükselişin yakın olduğunu belirtti.

“Btcye gelen yeni katılımcılar tarafından henüz fiyata yansıtılmayan işlemlerde bir artış görüyoruz bu sık sık gerçekleşmiyor. Yatırımcıların sapma dediği şey budur bu durumda açıkça yükseliş eğiliminden söz etmek mümkün.

Bu eğilim Bitcoinin fiyatına yansıdığında içinde bulunduğu mevcut aralıkların üst sınırlarının üzerine çıkmasını sağlayacağı tahmin ediliyor. 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku