Bitcoin için 400 bin dolarlık tahminim doların çöküşüyle uyumlu

0 0

Bitcoin yatırımcısı ve Keizer Report programcısı Max Keizer 400 bin dolarlık BTC fiyat tahmininin ABD dolarının çöküşüyle uyumlu olduğunu söyledi.

Max Keizer Cointelegraph Markets’ verdiği mülakatta Bitcoin için jeopolitik risklerin giderek artan rolünü ve Paul Tudor Jonesun iki yıl içinde BTCnin en büyük yatırımcısı olacağına inandığını anlattı.

CM: ABD-Çin gerginliği ve diğer jeopolitik riskler riskli varlıklar üzerinde baskı oluşturmaya ve muhtemelen Bitcoini etkilemeye devam edecek mi?

Piyasalar dolar ve diğer konvansiyonel yatırım araçlarına odaklanmışken Max Keizer yukarıdaki konuyla ilgili şu değerlendirmede bulundu:

Max Keizer: Çin Amerika Rusya ve İran mümkün olduğunca fazla Bitcoin için bir doğrulama gücü savaşına girecek. İran zaten Bitcoin madenciliği yapıyor. İran’ın doğrulama gücünün yüzde 3’üne sahip olduğuna inanıyorum. Bu ABD’nin doğrulama gücü savaşını kazanmak ya da tarihin çöp kutusuna düşmek isteyip istemediğine karar vermesi gereken bir başka “Sputnik anı”.

CM: Paul Tudor Jonesun Bitcoin’e yatırım yaptığını ilan etmesinin geleneksel yatırımcılar için büyük bir yeşil ışık olduğuna inanıyor musunuz? Bu bir dönüm noktası değilse ne olacak?

Max Keizer: 1983-1990 yılları arasında Wall Street’te bir borsa brokeriyken yakından takip ettiğim PTJ sanırım 2 yıl içinde Bitcoinin en büyük sahibi olacak. Sevdiği bir şey görürse mutlaka para yatırır. Bitcoin topluluğu PTJ gibi bir yatırımcıyı hiç görmedi ve onun taktikleri karşısında şok olacak.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku