Bitcoin i dipten satın almak için neyi takip etmeli?

0 3

Bitcoin ve kripto varlık sınıfının yeni bir boğa piyasasının erken safhasında olduğu düşünülüyor. Yatırımcılar da muhtemel yükselişten yararlanmak için strateji geliştirmeye çalışıyor.

Fiyat tahminleri için yeni modeller ardı ardına gelse de belki de bir sonraki kripto boğa piyasasından kazançla çıkmanın anahtarı yüzyıllardır kullanılan basit bir matematik dizisi olabilir.

Bitcoin ve altcoinler 2020’ye iki yıllık düşüş trendlerinden çıkarak başladı. Güçlü kazançlar birçok analistin ayı piyasasının sona erdiğini ve yeni bir boğa piyasasının başladığını düşünmesine neden oldu.

Son Bitcoin boğa piyasası sırasında fiyat 165 dolardan 20 bin dolara çıkmıştı. Ancak parabolik tırmanış sırasında “dipten alıcılar”ın uzun pozisyon almasına ve daha çok kazanmasına imkan veren birçok geri çekilme olmuştu.

Tony Spilotro’ya göre bir sonraki kripto rallisinde kar potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için basit bir numara var: 0.618 Fibonacci seviyesi.

SPİLOTRO: KRİPTO PİYASASINDA DİPTEN SATIN ALMAK İÇİN FİBONACCİ SEVİYESİNİ İZLEYİN

20 bin dolar zirvesine kadar bir düzine kadar geri çekilmeden sadece ikisi 0.618 yerine 0.5te satın alındı.  Fibonacci seviyesi yeni bir kripto boğa piyasasının başladığının erken doğrulaması olabilir.

Bitcoin geçen Haziran’da 14 bin dolara çıktıktan sonra 0.618 Fibonacci seviyesine kadar düştü ve buradan itibaren alımlar hızlandı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku