BİTCOİN İ 1 DOLARKEN ÖVEN ADAMDAN GELECEK TAHMİNİ

0 1

Daha önceden Bitcoin hakkında birçok doğru tahminlerde bulunan Youtube’da davincij15 rumuzlu kullanıcı Bitcoin’in yakın zamanda çok yüksek seviyelere geleceğini iddia etti. Çifte harcamalar ve merkeziyetsiz ağ üzerindeki denetleme mekanizmasıyla birlikte kimsenin Bitcoin ağında hile yapamayacağını bunun için de fiyatın hiçbir zaman sıfıra düşmeyeceğini iddia etti. Bitcoin’in yakın zamanda 7000 doların üzerine çıkacağını söyleyen “davincij15” ancak şu andaki seviyesinden daha düşük bir değere düşmesinin de mümkün olduğunu da belirtti. Bazılarının Bitcoin’i itibarsızlaştırmak için volitiliteyi bahane ettiğini belirten Davinci bütün para birimlerinin bir dereceye kadar volatile olduğunu söyledi. Ayrıca Bitcoin’in yüksek volatilitesini de zamanla geçecek olan olgunlaşma evresinde olmasına bağladı.

Davinci geçmişte birçok doğru tahminde bulundu. Bu tahminler arasında 2018 çöküşüde yer alıyordu. Ayrıca çok yakında yeni bir çöküş beklediği için yatırımcıları şu anki fiyatlardan kripto para satın almamaları gerektiği konusunda uyarıyor. Bunun dışında MT GOX borsasının çöküşünü de önceden söyledi. Yatırımcıları 2018 yılında iflasına sebep olan hacklenme hadisesinden önce paralarını çekmeleri konusunda uyarmıştı. Hatta 11 Eylül saldırısını bile önceden tahmin ettiği yönünde ciddi iddialar piyasada dolaşıyor.

Bitcoin hakkındaki bu doğru tahminlerinden dolayı kripto para topluluğunun bazı üyeleri onun Satoshi Nakamoto olduğuna ve sözlerinin ciddiye alınması gerektiğine inanmaya başlamış durumdalar.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku