Bitcoin fonu, büyük düşüşün ağırlaşmasından sonra kapanıyor

0 0

The Blocktaki habere göre şirket 12-13 Mart ticaret seansı sırasında Bitcoin fiyatındaki keskin düşüşün ardından kalan sermayeyi Limited Partners’a iade etmeyi planladığını söyledi. Şirket “Uyarlanabilir işlemleri kapatmaya ve kalan fonları yatırımcılara iade etmeye karar verdi. Bu istikrarsız ortamda gerçekleşen operasyon risklerinin olası faydalardan daha ağır olduğuna inanıyoruz” açıklamasını yaptı.

BİTFİNEX 87 KRİPTO PARAYI BORSADAN ÇIKARIYOR… TIKLAYIN

Bilindiği gibi Bitcoin fiyatı 13 Martta bin dolardan fazla kaybetti. Bu düşüş profesyonellerin büyük çoğunluğu olan satış dalgası ile geldi.

Adaptive satış dalgasına uygun yanıtın bulunmaması konusunda “yetersiz altyapı” olduğunu belirtti. Mektupta yazılmasa bile şirket BitMEXin neden olduğu acılardan muzdarip olabilir. Bitcoinin büyük fiyat düşüşü sırasında BitMEX 45 dakika boyunca hizmet dışı kaldı. Borsa bulut hizmet sağlayıcısında isteklerin 02:16 ve 02:40 (UTC saati) arasında gecikmesine neden olan bir donanım sorunu olduğunu belirtti. Sistem saat 03: 00de tekrar çalıştı. Uyarlanabilir olanın tasfiye edilen hesapları geri ödediği belirtildi.

Mektupta ayrıca Adaptive “Günlük kullandığımız bir dizi saygın borsa platform ve araç fiyat düşüşü sırasında faaliyetlerini durdurdu” denildi. Şirketin yüzde 50ye yakın düşüşten ciddi şekilde etkilendiği söyleniyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku