Bitcoin fiyatında gelecek hafta bir patlama olabilir mi?

0 0

Bitcoin’in geçtiğimiz haftaki seyri birçok yatırımcıyı mutlu etti gibi. Zira bir ara 9 bin 100 dolarlara kadar gerileyen Bitcoin bu seviyeden başlattığı yükseliş hareketini 9 bin 800’lü dolarlara kadar taşıdı.

BİTCOİNDE DOĞRULANMAMIŞ İŞLEM SAYISI SON 7 AYIN ZİRVESİNDE… TIKLAYIN

Kaba bir hesapla bu yaklaşık yüzde 7’lik bir kazanca işaret ediyor. Ancak yatırımcıların beklentisi bununla a sınırlı değil. Özellikle gelecek haftaya yönelik beklentiler hayli yukarda… Peki böyle bir beklenti gerçekleşebilir mi yoksa sadece beklenti aşamasında mı kalır?

Böyle bir beklentiye sahip olanlardan biri de Three Arrows Capital’den Su Zhu… Bu beklentisini deribit opsiyon verileriyle desteklediğini söyleyen Zhu traderlar 14 Şubat sözleşme süresinin sona ermesinden dolayı “opsiyon piyasasının önümüzdeki 7 gün içinde büyük hamleler beklediğini” belirtiyor. 

Aslında bu sadece Zhu’nu beklentisi değil… Analistlerin ve uzmanların bir çoğu  Zhu’nun bu görüşünde hemen hemen hemfikir… Aynı analistler BTCnin yakında şu anki hareketinden çok daha fazla yükseliş yaşayacağı görüşünde. 
 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku