BİTCOİN, ETHERİUM RİPPLE, BİTCOİN CASH, EOS, STELLAR, LİTECOİN, CARDANO, MONERO, IOTA FİYAT ANALİZİ

0 0

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Winklevoss ikizleri tarafından sunulan Bitcoin borsa yatırım fonu (ETF) önerisini reddeden Temmuz ayında bir önceki girişimi iptal etti.Bugünkü düşüş Goldman Sachsin belirsiz yönetmeliklere atıfta bulunarak bir kripto-para birimi ticaret masası açma planlarını durdurduğunu bildirmesiyle ivme kazandı.Birçoğu kripto fiyatları için destek sağlamak için büyük kurumsal oyunculara yöneliyordu fakat düzenleyici ortamın gelişmesine kadar onların girişlerinde bir gecikme olacak gibi görünüyor.Boğalar bu haberleri telafi edebilir ve düşüşü engelleyebilir ki bu da düşük seviyelerde talebi teyit eden olumlu bir işaret olur.Ancak daha olumsuz bir olayda fiyat düşmeye ve yeni bir düşüş yapmaya devam edebilir. Fotoğraf önümüzdeki birkaç gün içinde ortadan kalkacak.

Bu arada fiyat listelerine bakıp ve bu ani düşüşün neden olduğu hasarı değerlendirelim.Bitcoinin 7504.68 $ seviyesine daha yakın bir dirençle karşılaşabileceğini belirttik.

BTC/USD

Bitcoinin 7504.68 $ seviyesine daha yakın bir dirençle karşılaşabileceğini düşünüyorduk.Fiyat bazı satın almaların gerçekleştiği ancak boğaların fiyatları daha yüksek bir seviyeye çekmeyi zor bulmasıyla bugün 6910.91 $ lık bir düşük seviyeye düştü.Fiyat 20 günlük EMA’nın altında kalıyorsa zayıflık gösterecektir.Parite şu anda kritik bir seviyede. Önümüzdeki birkaç gün boyunca fiyat hareketleri bize ne beklenmesi gerektiği konusunda daha iyi bir fikir verecektir.Boğalar 20 günlük EMAyı savunur ve fiyatları 7413.46 $ ın üzerine çıkarırsa BTC / USD çifti güç kazanacaktır.

ETH/USD

Ethereumdaki simetrik üçgen düşüş trendini devam ettirerek aşağı yönde çözüldü. Arızanın desen hedefi 19293 dolar.Şu anda boğalar 14 Ağustostaki düşüklüğü 249.93 $ seviyesinde savunmaya çalışıyorlar ancak oluşum negatif görünüyor.50 günlük SMA aşağıya doğru eğiliyor ve 20 günlük EMA da reddedildi. Bu da satıcıların sürücü koltuğuna geri döndüğünü gösteriyor.ETH / USD çifti ancak düşüş trendi hattından ve 50 günlük SMAdan ayrıldıktan sonra güç kazanacaktır. O zamana kadarherşey satılacak.Bu nedenle tüccarlar mevcut seviyelerde dip balıkçılığından kaçınmalıdır.

XRP/USD

Ripple bir düşüş işareti olan menzilden ayrıldı. Fiyat şu anda büyük bir destek olan 14 Ağustosun en düşük seviyesi olan 0.24508 seviyesini tekrar test edebilir.Daha önce düzleştirilmiş olan 20 günlük EMA bir kez daha geri döndü ve 50 günlük SMA düşüş eğilimini sürdürdü. Bu satıcıların kısa vadede komuta geri döndüğünü gösteriyor.XRP / USD çifti 50 günlük SMA ve düşüş trend çizgisinden ayrılana kadar trend sıkıca devam edecek.Tüccarlar aralarında kalmalı ve sadece 0.37390 $ üzerindeki bir koparma ve kapama (UTC zaman çerçevesi) üzerinde uzun pozisyonlar başlatmayı düşünmelidir.

BCH/USD

Bitcoin Cash 50 günlük SMAdan keskin bir şekilde düştü. 20 günlük EMA olumsuz yönde destek sağlayamadı.BCH / USD çifti 473.9060 $ – 500 $ arasındaki güçlü destek bölgesini düzeltebilir.Destek tutarsa sanal para birleştirme işlemine başlayabilir.Ancak ayılar 473.9060 $ ın altına düşerse düşüş 400 dolara ve bunun da 300 dolara kadar düşebilir.Gücün ilk işareti 50 günlük SMAnın üzerinde bir koparma ve kapanma (UTC zaman çerçevesi) olacak.O zamana kadar traderlar alt seviyelerde uzun pozisyonları başlatmaktan kaçınmalıdır.

EOS/USD

EOS 50 günlük SMAnın üzerinde devam edememesinin ardından 5.65 dolarlık destek seviyesine geri döndü.Destek kırılırsa sanal para trend çizgisine düşebilir ve bunun altında 45 ila 4.8 dolarlık destek alanına gidebilir.5.65 $ seviyesinin tutması halinde boğalar yine 50 günlük SMAdan ayrılmaya çalışacaktır.EOS / USD çifti 6.8299 $ ın üzerinde seyrederse ivme kazanacaktır.Satın alma tavsiyemiz üzerinde uzun pozisyonları başlatan tüccarlar mevcut seviyedeki pozisyonun yüzde 50sinde bir zarara uğrayabilir ve durdurulan zararı 4 $ da tutabilirler.Önümüzdeki iki gün için fiyat hareketini izleyeceğiz ve ardından pozisyonun tutulup tutulmayacağına veya kapatılıp kapatılmayacağına karar vereceğiz.

XLM/USD

Stellar Aralık ortasından bu yana 0.184 $ üzerinde tuttu.Bu desteğin bozulmasına yönelik önceki deneme başarısız oldu.Önceki iki durumda kripto para birimi yukarı harekete başlamadan önce konsolidasyonda yaklaşık 20-25 gün geçirdi.Mevcut konsolidasyon bir ay sürecek. Eğer boğalar tepegöz direncinden kurtulursa 03157505 $ a bir hamle ardından bir ralli $ 0.35 e çıkar.XLM / USD çifti 0.184 $ dan aşağı kırılırsa çok olumsuz olur ve 0.11812475 $ a kadar düşebilir ve daha düşük olabilir.Bu nedenle tüccarlar sadece mevcut konsolidasyonun koparılmasında uzun pozisyonlar başlatmalıdır.

LTC/USD

Litecoin 107.102 $ seviyesinin kırılmasından bu yana sürekli olarak yeni yılın en düşük seviyelerini oluşturdu.Boğalar 74 $ a düştükten sonra bir aralık oluşturmuştu ancak 50 günlük SMAdan çıkamadılar.Daha sonra çift bozuldu ve yeni gün içi düşük $ 49.466 yaptı.Şu anda LTC / USD çifti 50 günlük SMA ve düşüş trendinden geri döndü.Boğalar 62.319 $ seviyesini korumaya çalışıyor. Bu seviye bozulursa sanal para 49.466 $ lık düşük seviyelerini yeniden test edebilir.Destek tutarsa kripto para birimi yine 50 günlük SMA’dan çıkmaya çalışır.Satışın azaldığı ilk işaret bu olacak. Üzerinde herhangi bir alım satım önerisinde bulunmadan önce güvenilir bir satın alma kurulumunun yapılmasını bekleyeceğiz.

ADA/USD

Cardano güçlü bir düşüş eğilimine girerek 14 Ağustostaki gün içi düşük seviyesi olan 1.396281 $ dan yaklaşık% 94 düşerek 0.083192 $ seviyesine geriledi.Geçtiğimiz 22 gün boyunca boğalar düşüşü durdurmaya çalışıyorlardı ve ADA / USD çifti 0.083192 $ ile 0.111843 $ arasında bir konsolidasyona girdi.Aralıktan bir koparma 0140494 dolarlık bir model hedefine sahip.Ancak trend sadece dijital para bir dizi daha yüksek yüksek ve daha düşük bir miktar oluşturduğunda değişecektir.Üzerinde herhangi bir  öneri yapmadan yeni bir yükseliş trendini bekleyeceğiz.Aralıktan ayrılmak 0.054541 $ lık bir model hedefine sahip olan düşüş eğilimini yenileyecek.

IOTA/USD

IOTA 50 günlük SMAdan geri döndü. Tutması gereken 5.750 $ lık desteğe sahip. Aksi halde 0.4628 $ a düşme olasılığı var.IOTA / USD çifti boğalar $ 0.8152 – 0.9150 direnç bölgesinden ayrılırsa bir dönüş sinyali gösterecek.Daha önce uzun pozisyonları başlatanlar mevcut seviyelerde kısmi pozisyonlarda kâr edebilir ve kalanları durma zararıyla 0.46 $ da tutabilirler.Baştaki hedefimiz 1.24 dolarlık bir hamle.

XMR/USD

Monero baş üstü direncinden 150 dolar düştü.Hareketli ortalamalarda ve 109.220 $ da güçlü bir desteğe sahiptir. Bu destek koparsa sanal para birimi 81 dolara kadar kayabilir.Boğalar $ 109.22 hattını başarılı bir şekilde savunursa XMR / USD çifti yine 150 $ dan baş üstü dirençten kurtulmayı deneyebilir.Boğalar üç gün boyunca 150 doların üzerinde seyredebilirse eğilim değişecektir. Tavsiyemize uzun süredir devam eden tüccarlar pozisyonlarını durma zararıyla 90 $ tutabilirler.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku