Bitcoin, Ethereum, XRP… Teknik sinyaller ne diyor?

0 1

BİTCOİN

Bitcoin yavaş yavaş yükseliyor ve ABD doları karşısında 6 bin 750 dolar civarlarında işlem görüyor. BTC fiyatının kısa vadede güçlü bir ralli başlatmak için 7 bin dolarlık direnç seviyesini kuvvetli bir şekilde kırması şart. Bitcoin ABD doları karşısında 7 bin dolarlık direnç noktasının altında önemli bir aralıkta işlem görüyor. Dün tartışılan iki nokta hala 7 bin dolar direnç ve 6 bin 400 dolar destek ile aktif durumda. BTC / USD paritesinin saatlik grafiğinde 6 bin 680 dolar civarında bir dirençle kısa vadeli bir sözleşme üçgeninin üzerinde bir kırılma oldu.

BİTCOİN TEKNİK ANALİZİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

XRP

Ripple yaklaşık yüzde 10 arttı ve ABD doları karşısında 0.1650 dolarlık kilit direnç bölgesini kırdı. XRP fiyatı iyi bir yükseliş trendini sürdürüyor ve 0.2000 dolara yükselmeye devam edebilir. Ripple fiyatı ABD doları karşısında 0.1640 ve 0.1650 direnç seviyelerinin üzerinde güçlü bir yükseliş başlattı. Boğalar fiyatı 0.1750 doların üzerine çıkarabildi ve 0.1808 dolar civarında bir tepe oluştu.

XRP TEKNİK ANALİZİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

ETHEREUM

Ethereum hala ABD doları karşısında 142 ve 144 $ seviyelerine yakın güçlü bir dirençle karşı karşıya. 144 doların üzerinde başarılı bir kapanış kısa vadede ETH fiyatında güçlü bir artış başlatabilir. Ethereum ABD doları karşısında 142 dolarlık bölgenin üzerinde yükseliş ivmesi kazanmaya çalışıyor. Fiyat şu anda 135 dolarlık destek ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor.

ETHEREUM TEKNİK ANALİZİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku