Bitcoin, Ethereum, XRP… Hepsi sakin… Peki teknik sinyaller ne diyor?

0 0

BİTCOİN

Bitcoin şu anda yükseliyor ve ABD doları karşısında 4 bin 350 dolarlık düşüşün olumlu işaretlerini gösteriyor. BTC fiyatının 100 saatlik hareketli ortalamanın üzerine çıkması durumunda 6 bin dolara yükselmesi muhtemel. Bitcoin ABD doları karşısında 4 bin 350 ve 4 bin 500 dolar destek seviyelerinden iyi bir şekilde toparlanıyor.Teknik olarak 5 bin dolar seviyesinin üzerinde ve yükseliş açısı ile işlem görüyor.

BİTCOİN TEKNİK ANALİZİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

XRP

Ripple ABD doları karşısında 0.1200 ve 0.1300 dolar destek seviyelerinin üzerinde işlem görüyor. XRP fiyatı 01600 dolarlık direnç alanının üzerindeki bir sonraki önemli kırılmaya hazırlanıyor gibi. Ripple fiyatı şu anda ABD doları karşısında gördüğü 0.1279 seviyesinden toparlanmaya çalışıyor.

XRP TEKNİK ANALİZİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

ETHEREUM

Ethereum şu anda ABD doları karşısında 100 dolar seviyesinde bulunan kilit destek noktasında tutunma çabasında. ETH fiyatı yavaşça toparlanıyor ve 126 ve 130 doların üzerine çıkılması durumunda önemli bir yükseliş yaşaması muhtemel gibi görünüyor. Ethereum ABD Doları karşısında 100 dolarlık destek noktasından yavaş yavaş toparlanıyor. Fiyat 110 dolar seviyesinin üzerinde işlem görüyor ancak 126 ve 130 dolar civarında bir çok dirençle karşı karşıya.

ETHEREUM TEKNİK ANALİZİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku