Bitcoin, Ethereum ve XRP’de son durum ne?

0 1

Kripto para piyasası çoğunlukla kırmızı şamdanlar gösterirken Bitcoin (BTC) 8 bin 500 dolar fiyat noktasının altına inmiş durumda.

Günün büyük bir kısmında dünyanın en büyük kripto para birimi son saatlerde 8 bin 500 dolar fiyat işaretinin altına ani bir düşüş yaşadı. Fiyat 8 bin 500 dolar ve 8 bin 600 dolar aralığında gidip geldi. Bitcoin şu anda 8 bin 510 dolardan işlem görmekte olup bugün yüzde 1.85 düşüş göstermekte.

Bitcoin’in daha yüksek seviyelere ulaşma mücadelesine devam etmesine rağmen Fundstrat Global Advisor’ın kurucu ortağı ve Wall Street’li stratejist olan Bitcoin’in boğası Tom Lee 2022’de Bitcoin’in 25 bin dolarlık tahmininin “elde etmenin oldukça kolay” olduğuna inandığını söyledi. 

Bu arada Ethereum (ETH) şu an token başına 180 dolarda oturuyor. Bir numaralı altcoin BTC ile mükemmel bir şekilde işlem görüyor ve bugünkü işlem pozisyonunda aşağı yönlü fiyat davranışını gösteriyor. Bu durum neredeyse yüzde 3lük bir zarara neden oluyor.

Pazar büyüklüğünün üçüncü en büyük koiniı olan XRP son birkaç gün içinde sürekli olarak değer kaybediyor. XRP yazının yazıldığı sırada günde yüzde 3.20 düşüşle token başına 0.261 dolardan işlem görüyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku