Bitcoin ETF gelecek birkaç yıl içerisinde kesinlikle olacak

0 0

State Street yöneticisi: Bitcoin ETF gelecek birkaç yıl içerisinde kesinlikle olacak

Jay Biancamanoya göre State Street eğer talep edilirse varlıkları “çok hızlı” bir şekilde kucaklayabilir

State Street’in dijital ürün geliştirme müdürü Jay Biancamano dünyanın en büyük Saklama bankasının Fortune’nın “Balancing the Ledger” isimli programının en son bölümü sırasında “çok hızlı bir şekilde” dijital varlıklara taşınabileceğini önerdi.

Jay Biancamano “Müşterilerimiz bu varlıklara yatırım yapmak isterse bu yönde hareket etmeye hazırlıklı olmalıyız” ifadelerini kullanıyor. Ayrıca Bitcoin ETFnin önümüzdeki birkaç yıl içinde onaylanmasını bekliyor.

Jay Biancamano Bitcoin ve Litecoin gibi kripto para birimleri üzerine odaklanmadıklarını söylüyor. Bunun yerine State Street daha büyük resmi görmek istiyor.

Herkes kripto para birimleri hakkında konuşuyor ancak emlak gibi likit olmayan varlıklar bile bir Blockchain üzerinde token ediliyor. Böylece yatırımcılar portföylerini çeşitlendirebilecekler.

Biancamano Blockchainin gayrimenkulü demokratikleştirebileceği ve işlemleri çok daha hızlı hale getirebileceğinden emin. Zira şu anda bir anlaşmaya varmak bile on gün sürüyor.

Kripto para saklama hizmeti yalnızca BTBnin yüzde beşini dolaşımda saklayan Coinbase ile hızla büyüyen bir iş alanına dönüştü.

Biancamanoya göre State Street 30 milyon dolar değerinde bir varlığa sahip. Yeni tokenlaşma eğilimi bu rakamı artırmalarına izin verecek.

Yönetim altındaki varlıkların artacağını düşünüyorum ve bunun bizim için eşsiz bir fırsat olduğunu düşünüyorum. ”

Bitcoin ETF

Bir bitcoin ETFnin önümüzdeki birkaç yıl içinde SEC tarafından onaylanma ihtimali sorulduğunda Biancamanonun çok kısa bir cevabı vardı: “Kesinlikle.” 

Aynı düzenleyici açıklığa ve düzenleyicilerin istediği risk değerlendirmesine sahip olmanız gerektiğini düşünüyorum ”

SEC’in Bitwise in kararını bu ay içerisinde vermesi gerekiyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku