‘Bitcoin e şiddetle inanıyoruz’

0 0

En eski Bitcoin madenciliği operatörlerinden ve cüzdan girişimlerinden biri olan Bixin yeni bir fona 66 milyon dolar değerinde 6600 Bitcoin ayırdı.

CoinDesk’te yer alan habere göre şirket cuma günü bu fonla arbitraj Bitcoin vadeli işlemleri ve trend analizi gibi stratejileri benimseyen kantitatif ‘trading’ fonlarına yatırım yapacak. Bixin aynı zamanda elindeki Bitcoin’leri artırmayı hedefliyor.

BİTCOİN ANALİZİ İÇİN TIKLAYIN

“Bitcoine şiddetle inanıyoruz”

Huobi borsasından 2018in sonunda Bixine geçen ve şu anda şirketin madencilik ve destek fonlarını kontrol etme görevini yürüten Liu Fei “Bitcoine çok inanıyoruz. Ve görmek istediğimiz şey Bitcoin ekosisteminin Çindeki veya başka bir ülkedeki silolarda sıkışmış olmaması değil! Bu fon desteği sayesinde Bitcoin ekosisteminin daha iyi bir küresel likidite yapısına sahip olacağını umuyoruz” dedi…

Kurucusu 2009 yılında madenciliğe başladı

Bixin 2009 gibi erken bir dönemde madencilik yapmaya başlayan Wu Gang tarafından 2014 yılında kuruldu. Şirket kısa sürede Çin’de en çok bilinen Bitcoin cüzdan ve madencilik operatörlerinden biri olmayı başardı.

2018in sonlarında ve 2019un başlarında kendi kendine madencilik sistemi yatırımlarını ayı piyasasında büyüten şirketin şu anda yaklaşık 300 megawatt saat kabaca yaklaşık 3.000 petahash (PH / s) bilgi işlem gücü var.

Bixin 2018 yılında özel sermayesi ile bir yatırım ve finansal hizmet departmanı kurdu. Bu nedenle madencilik devi Bitmainin en büyük rakibi MicroBT dahil olmak üzere Çinin önde gelen kripto para birimi girişimlerine büyük yatırım yaptı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku