Bitcoin Düşüşlerini Öngören Analist: Bu 6 Altcoin Sert Düşecek!

Bitcoin Düşüşlerini Öngören Analist: Bu 6 Altcoin Sert Düşecek!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasaları tarafından yakından takip edilen Bitcoin analisti, kripto para piyasaları için bu haftanın “zorlu” geçtiğini aktarırken bu altcoin projelerinin fiyatları konusunda uyarılarda bulundu.

Bitcoin analistinden popüler altcoin projeleri hakkında yorum!

Bitcoin analisti, Twitter üzerinden paylaşımlarda bulunarak 627 bin Twitter takipçisine paylaşımlarda bulundu. Popüler analist Capo, bu altcoin projelerinin çift haneli yüzde kayıpları yaşamaya hazır olduğunu söyledi.

“Bu hafta olması gereken son kapitülasyon olayı için şunu bekliyorum:

BTC’de yüzde 16-20, ETH’de yüzde 36-40 ve altcoinlerde yüzde 45 düşüş.”

Usta Analist Kritik Seviyeyi Belirledi: BTC Yükselişi İçin Bu Şart!

Lider kripto para birimi, geçtiğimiz günlerde yaşadığı sert düşüş ile beraber birçok yatırımcıyı çektiler. Lider kripto para birimi Bitcoin yazı yazılırken 16.599 dolardan işlem görürken, Ethereum 1.192 dolardan el değiştiriyor. Öte yandan Capo, akıllı sözleşme özellikli blok zinciri TRON’un (TRX) yerel tokenine dönerek,TRX’in büyük ölçüde düşüş yaşayacağını aktarıyor. İşte analistin sözleri:

“Dün Justin Sun beni takip etti. Justin’e kötü bir haberim var. Bazı şeyleri gördüğüm gibi söylüyorum. Şimdi TRX için gördüğüm büyük bir düşüş.”

 

“Tron yüzde 60 düşebilir!”

Popüler kripto para analistinin yaptığı yorumlara göre grafikler, Tron’un azalan bir üçgen oluşturduğunu gösteriyor ve kripto para analisti bu seviyeden yüzde 60’lık düşüş yaşayacağını öngörüyor. Tron yazı yazılırken 0.0561 dolardan işlem görüyor.

Cardano (ADA) ve Polkadot (DOT) üzerinde Capo, iki Ethereum rakibinin sırasıyla yüzde 49 ve yüzde 40’a varan düşüşlerin ardından yerel bir dip oluşturabileceğini söylüyor.

Bitcoin Düşüşlerini Öngören Analist: Bu 6 Altcoin Sert Düşecek!

Kripto analisti ve aynı zamanda stratejist olan Capo bu altcoin projelerine dikkat çekiyor. Lider kripto para birimi Bitcoin ve Ethereum için alt hedefleri belirlemenin yanı sıra, Litecoin’in (LTC) yüzde 46 düşebileceğini, kripto değişim token’ı FTX’in (FTT) ise yüzde 99’un üzerinde düşebileceğini söylüyor.

“Kapitülasyon olayından sonra yerel bir dip için potansiyel hedefler:

BTC 13.000 – 14.000 dolar

700 – 750 dolar ETH

ADA 0,18 – 0,23 ABD doları

LTC 29 – 32 dolar

DOT 3,4 – 3,6 dolar

FTT 0,00001″

Popüler altcoin projesi, Cardano yazı yazılırken 0.35 dolardan işlem görürken, Polkadot 5.68 dolardan el değiştiriyor. Öte yandan birkaç aydır sessizliğini koruyan Litecoin daha önce kriptorena.com olarak aktardığımız üzere 53,34 dolardan işlem görürken FTT 2,71 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bitcoin Düşüşlerini Öngören Analist: Bu 6 Altcoin Sert Düşecek!