Kripto Para Balinası, Bu Altcoin İçin Boğa Görüşlü!

75

Cardano’nun topluluk odaklı Twitter hesabı olan “ADA whale”, kripto endüstrisine giren “büyük teknolojiler” veya teknoloji devleri hakkındaki tahminini yeniden gözden geçirdi. Balina, popüler altcoin projesi Cardano’nun merkeziyetsiz yönetimiyle beraber çıtayı yükselteceğini öne sürüyor. İşte detaylar…

Kripto para balinasına göre bu altcoin projesi yükseliş yaşayacak!

Birçok Cardano yatırımcısının yakından takip ettiği Twitter hesabı “ADA whale”, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlarda önümüzdeki dönemler için ADA’nın performansını yorumladı. ADA whale, yaptığı paylaşımda çoğu kripto para biriminin bu teknoloji devleriyle rekabet edecek olsa da, Cardano’nun tamamen P2P merkeziyetsiz sistemiyle beraber, kendi kendini yöneterek çıtayı yükselteceğini tahmin ediyor.

“Teknoloji devleri kriptoya girecek. AppleCoin harika akıllı sözleşmelere sahip olacak ve düzenlenmiş finansal ürünler sunacak. Kriptoların çoğu onlarla rekabet edecek. O zamana kadar Cardano tamamen P2P merkezi olmayan ve kendi kendini yönetecek. tamamen farklı bir canavar.”

Daha önce kriptoarena.com olarak belirttiğimiz üzere Cardano ağının merkezinde, ağı çalışır durumda tutan dağıtılmış düğümleri denetleyen operatörler (SPO’lar) tarafından işletilen 3.229 hisse havuzu bulunur. Bunun nedeni, Cardano’nun ademi merkeziyetçiliğinin blok zincirini çalıştırma sorumluluğunu hisse havuzlarının eline vermesidir. Aynı şekilde, tüm dağıtılmış düğümler arasında güvenilir ve verimli bağlantılar ve ağın arızaya karşı dayanıklı olduğundan emin olmak, bu ademi merkeziyetçiliğin temel bileşenleridir.

ADA, son 14 günlük periyotta yüzde 20 değer kazandı!

Aralık 2021’de eşler arası (P2P) test ağının lansmanı ile Cardano, tam ademi merkeziyetçiliğe doğru ilerlemeye devam etmesine yardımcı olmak için önemli bir projeye başladı. P2P iletişimi, düğümler arasında bilgi transferini geliştirmeyi amaçlar. 22 Eylül’de meydana gelen Vasil hard fork olayından sonra, P2P ağı veya ağ katmanının merkezden uzaklaştırılması en çok beklenen yükseltmedir.

Cardano Fiyatı Nereye Gidecek? İşte Tahminler

Tüm P2P düğümleri faaliyete geçtiğinde, Cardano ağı tamamen merkezden dağıtılacak ve ağın şu anda kullandığı merkezi hizmetlere olan ihtiyacı ortadan kaldıracaktır. Son raporlar, P2P geliştirmenin tam özellik olduğunu ve gerekli tüm testlerin tamamlandığını gösteriyor. P2P düğümlerinin kullanıma sunulması aşamalı olarak gerçekleştirileceği için tasarım ve uygulama gözden geçirilmektedir.

Popüler kripto para birimi Cardano (ADA), son 14 günlük süreçte yüzde 20 değer kazandı. Anlık olarak ise ADA, 0,419161 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku