Bitcoin durdu, XRP coştu… Peki yükselişin devamı var mı?

0 1

Bitcoin’in son 24 saat içinde yavaşlaması XRP fiyatına yaradı. CoinMarketCapin verilerine göre piyasa değerinin üçüncü en büyük dijital varlığı son 24 saatte yüzde 10 yükseldi. Yazı yayına hazırlandığı sırada XRP 0.25 dolardan0.28 dolara yükseldi. 

XRP TEKNİK ANALİZİ İÇİN TIKLAYIN…

Kripto para birimi son bir saatte kısa bir süre 0.28 dolar fiyat noktasının üzerine çıktı ve son aylarda en yüksek fiyat noktasını test etti. 

Görünüşe göre XRPnin fiyatındaki bu güçlü ralli BitMEX’in kripto para biriminin ABD Doları performansını izleyen bir finansal aracı başlatmasıyla bağlantılı. Gerçekten de XRP’deki günlük hacim iki haftadan uzun süredir birçok traderın bu yeni aracın altcoini nasıl etkileyeceği konusunda spekülasyon yapmaya çalıştığını gösteriyor.

XRP daha yükselebilir mi?

Şu anda kripto para traderlarının zihinlerindeki soru “XRP yükselmeye devam edebilir mi?”

Bazı önde gelen analistlere göre bu sorunun cevabı net bir şekilde evet.

Önde gelen analist CJ XRP’nin bu hafta başında aralık direncinin kırması ve bu nokta üzerinde kalınmasının XRPyi 0.3150 dolara doğru bir ivmelenme potansiyeli oluşturduğunu söyledi.

XRP son hareketiyle iki yıllık bir düşüş trendinin üzerine çıktı. NewsBTCden Tony Spiltoro bu etkinliğin güçlü bir ralliye yol açabileceğini yazdı
Bu teknik faktörler fiyat takdirini desteklese de trader Crypt0mer kısa bir süre önce aşağıdaki görüntüyü Twitterda yayınladı ve BitMEXteki XRP sözleşmesi için öngörülen fonlama oranının uzun süre yüzde 0.7500 olduğunu gösteriyor.

Aşırı fonlama oranları genellikle piyasalarda bükülme noktalarını işaret eder bu da XRPnin rallisinin kısa bir süre içinde aniden durduğuna işaret eder çünkü uzun ürünler şortlara kıyasla aşırı derecede fazladır.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku