Bitcoin deki sert yükselişin devamı var mı?

0 0

Stockton: Kısa Vadeli İvme Arttıkça Bitcoinin 14.000 Dolara Yükselebilir.
 
Fairlead Strategiesten Katie Stocktonın analizi doğru çıkarsa Bitcoinin Çarşamba günkü % 8lik artışı daha da yüksek bir hareketin sadece başlangıcı olabilir.

Çarşamba günkü bir notta Stockton tekniklerin geliştirilmesinin Bitcoinin fiyatını 14.000 $ a çıkarabileceğini ve mevcut seviyelerden % 10luk bir sıçrama anlamına geldiğini söyledi.

Stockton: “Bitcoin uzun vadeli yükseliş trendi içinde kısa vadeli momentumun arttığını gördü ve yaklaşık 14.000 $ a yakın bir direnç alanı var.” dedi.
 
PayPalın Squarei takip edeceği ve kullanıcılarının kripto para birimini satın almasına satmasına ve transfer etmesine izin vereceği haberinin ardından Bitcoin Çarşamba günü % 8e kadar yükseldi.

Bu gelişme büyük bankaların PayPal ile aynı yolu izleyeceğini ve “ve sonunda başardık” şeklinde tweet atan Galaxy Yatırım Ortakları CEOsu Mike Novogratz da dahil olmak üzere birçok kripto yatırımcısı tarafından büyük bir gelişme olarak kabul edildi.

Fairlead Strategiesin kurucusu Katie Stockton Çarşamba günkü nota göre teknik açıdan bakıldığında Bitcoinde daha fazla ilerleme görüyor.

Teknik stratejist Eylül ayı başlarında 10.000 dolarlık temel psikolojik destek seviyesini başarıyla test ettikten sonra Bitcoin fiyatlarının “kısa vadeli ivme kazandığını” vurguladı.

12.000 $ seviyesinin üzerinde bir Temmuz kırılmasının ardından Stockton 2019dan itibaren 14.000 $ direnç seviyesinin uzun vadeli bir Fibonacci geri çekilme seviyesi ile aynı çizgide olan bitcoin için bir sonraki fiyat hedefi olacağını vurguladı.

Teknik analizde yatırımcılar bir satış veya ralli sırasında piyasanın karşılaşabileceği destek ve direnç seviyelerini belirlemeye yardımcı olmak için Fibonacci düzeltme aracını kullanır. Araç Fibonacci “altın oranına” dayalıdır ve bir piyasa hareketinin % 618 % 50 % 382 ve % 236 seviyelerine odaklanır.

Stockton yükselişin “pozitif uzun vadeli momentum tarafından desteklendiği ve haftalık stochasticlere göre aşırı alım bölgesi” olduğu göz önüne alındığında önümüzdeki aylarda Bitcoinin 14.000 $ a ulaşmasının muhtemel olduğuna inandığını söyledi.

Hem 2017 son işlemlerinde hem de Haziran 2019da 14.000 $ direnç olarak işaretlenmiş olsa da 2017nin 16.000 $ ile 19.666 $ arasındaki en yüksek işlem aralığının yanı sıra bu seviyeyi geçen direnç yolunda çok az şey var.

Bitcoin Çarşamba öğleden sonra işlemlerinde 12819 dolara kadar yükseldi. Yahoo Financein geçmiş verilerine göre popüler kripto para birimi yıllık % 78 arttı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku