Bitcoin deki fiyat oynaklığı neyin habercisi?

0 0

Bu yıl en düşük 3 bin 400 en yüksek 13 bin 800 dolar seviyesini gören kripto para Bitcoinin şubat ayından bu yana yaşadığı hızlı yükseliş trendi bir başka büyük sıçrayışa mı işaret ediyor?

Son 24 saatte 9 bin 300 dolardan 10 bin 550 dolar seviyelerine ulaşan Bitcoinde kısa sürede görülen hızlı artış kripto paranın yükseliş trendini sürdürebileceği şeklinde yorumlanıyor. 

2019daki en düşük değerine oranla yüzde 215 değer kazanan Bitcoindeki fiyat dalgalanması kripto para sektöründe görülen en ciddi dalgalanma olarak nitelendiriliyor.

Skew Markets Bitcoindeki fiyat dalgalanması trendinin 2017 yılındaki süreçte görülen dalgalanma seviyelerine geri geldiğine dikkat çekiyor.

Fiyat dalgalanması genel olarak iyimser yönde yorumlansa da Twitter hesabı üzerinden tahminlerini yayınlayan ünlü kripto para analisti Dave the Wave Bitcoinin tekrar 7 bin dolar seviyelerini görebileceği uyarısında bulunuyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku