Bitcoin deki bu yükselişin arkasında ne var?

0 0

Bitcoin uzun süredir kıramadığı 9 bin 400 – 9 bin 600 bandının üzerine çıktı. Analistler henüz tam anlamışla bu noktanın kırıldığını söylemek için erken olduğunun altını çiziyor. Peki yükselişin arkasında ne var?

BİTCOİN YORUMU İÇİN TIKLAYIN

İngiltere kripto şirketi BCB Group CEOsu Oliver von Landsberg-Sadie BTCdeki son hareketlerin büyük olasılıkla sığ piyasa derinliğini artıran alıcı tekliflerini etkilediğini söyledi.

Landsberg-Sadie “Herhangi bir anlamlı boyut hala tekneyi sallarken arka plan boğa sürücüleri yaklaşan yarıya inen olağan şüphelilerdir” şeklinde farklı bir açıdan baktı yükselişe…

Yine de BTC’nin son fiyat artışına olan etkisi altcoin pazarındaki faaliyete de bağlanabilir.

Three Arrows Capitalin kurucu ortağı Su Zhu fiyat hareketlerinin büyük Ether ve altcoinler tarafından yönlendirildiğini söyledi ve “CFTCden Ether vadeli işlemlerinin yıl sonundan önce geleceğine dair bazı açıklamalar vardı ve hem Ethereum taban katmanında hem de ETH2.0a ilerleme konusunda son zamanlarda olumlu teknolojik ilerlemeler kaydedildi” dedi.

ETHnin fiyatındaki 7 günlük kısa vadeli değişim BTCyi daha yüksek çekmeye başlayan XRP ile birlikte yüzde 185 oranında yükselirken Bitcoin Cash (BCH) ve Bitcoin SV (BSV) 24 saat boyunca sırasıyla yüzde 176 ve 129 arttı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku