Bitcoin death cross ile karşı karşıya

0 1

Kripto para birimi piyasası düşüş eğiliminde. Bitcoin fiyatı geçtiğimiz haftaya göre yüzde 5 civarında düştü. Bu arada XRP fiyatı yeşil bölgede olan ve ilk haftaya göre yüzde 649 artış gösteren ilk üç arasındaki tek koin.

Bu arada Bitcoin “death cross” adı verilen – 50 günlük hareketli ortalamanın (MA) MA 200 ile kesişmesiyle karşı karşıya. Bu kesişme geçen yıl mart ayında düşüş piyasasına karşı gerçekleşti.

Daha önceki Bitcoin fiyat tahminimiz fiyat 8 bin doların altına düştüğü ve daha da düşük olduğu için gerçekleşti.
6 saatlik grafikte başarısız bir Çift dipli ters dönüş deseni görülebilir. Böylece önde gelen kripto para birimi 11 Ekimden bu yana derin düşüş eğiliminde oldu. Bu faktörlere göre yakın zamanda trend değişikliği olmayacak. Dahası alıcılar işlem hacmi endeksindeki düşüş nedeniyle BTCyi mevcut seviyelerden geri almak istemiyorlar.

Haftalık bir zaman diliminde Bitcoin’in MA 100’ü son zamanlarda bir kereden fazla test ettiği açık. Bütün bunlar satıcı baskısının hala çok güçlü olduğunu gösteriyor.

Sonuç olarak fiyat yakında 100 haftalık MAda (7 bin 755 dolar) olabilir ve bundan sonra Haziran ayı başındaki işaretlere karşılık gelen 7 bin 430 dolar seviyesine yükselebilir.

Yazının yazıldığı sırada Bitcoin 7 bin 943 dolardan işlem görüyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku