Bitcoin de yeniden 20 bin tahmini

0 0

New York merkezli Macro Risk Advisors grubunda teknik stratejist olarak görev yapan John Kolovos “Bana göre Bitcoin için 9 bin ila 8 bin 500 dolar arasında muhtemelen 8 bin 500 dolara yakın noktada istikrar aranmalı. Ben kendimi 8 bin dolar civarında durdururdum” dedi.

Bitcoin hakkında Bloomberge açıklamalarda bulunan John Kolovos Bitcoin için iyimser olanları sevindirecek açıklamalarda bulundu. Uzun dönemde Bitcoinin 20 bin dolar seviyesini tekrar göreceğine inanan John Kolovos yatırımcılara düşük seviyede özellikle 8 bin 500 dolar civarında Bitcoin alması tavsiyesinde bulundu.

Bitcoinin fiyat istikrarı yakalayacağı söylenen haberde yine de Bitcoinin geçmiş dönemlerde sert düşüş yaşadığı evrelere de dikkat çekildi. 

Bitcoinin son olarak en yüksek 13 bin dolar seviyesini gördüğü hatırlatılan haberde bu seviyeden sonra 9 bin dolar seviyesine doğru düşüşe geçtiği hatırlatıldı ve kripto paranın şu dönemki trendinde en düşük noktayı görmediği söylendi.

John Kolovosun açıklamalarında Bitcoinin en kötü ihtimalle 8 bin dolar civarını göreceği ve ardından 20 bin dolara doğru yol alacağı ifade edildi.

Bazı uzmanlar 20 bin dolar seviyesine geri dönüşün imkansız olmadığını söylüyor. 

Yatırım bankası Canaccord Genuityde görev yapan üst düzey bir yetkili Bitcoinin 2019un ilk döneminde dibi gördüğünü ve daha önceki dalgalanma trendleri de dikkate alındığında 20 bin dolar seviyesinin Mart 2021de test edilebileceği olasılığını ifade etti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku