Bitcoin de son 7 yılın, Ethereum’da ise tarihinin en kötü düşüşü

0 0

Küresel pazarlar koronavirüsten korkarken kripto para birimleri de bu korkudan büyük zarar gördü. 5600 dolara düşen ve yüzde 27den fazla düşen lider kripto para birimi Aralık 2013ten bu yana en büyük günlük düşüşüne yaşadı.

SATIŞLARIN ARTMASI ETHEREUMUN TIKANMASINA NEDEN OLDU… TIKLAYIN

Benzer bir durum sadece Bitcoinde değil Etherde de var. Piyasa değeri ile en büyük altcoin gün boyunca yaklaşık yüzde 33 değer kaybetti ve 2018deki ayı piyasasından bile daha büyük oldu. Tek bir günde yüzde 33lük düşüş Etherin 5 yıllık günlük en büyük düşüşü olarak kaydedildi.

Öte yandan Ethereum platformu bu keskin düşüşlerin ortasında kilitlendi. Platformdaki aglomerasyon transfer ücretlerinin tavanına yol açtı. Ücretler 95 dolara kadar olsa da kripto borsalarından para çekilemedi. Ether para çekme işlemlerini askıya alan Binance daha sonra çekim ücretlerini iki katına çıkardığını ve işlemlerin yakında yeniden başlayacağını açıkladı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku