Bitcoin de hangi taraf ağır basıyor? Aşağı mı, yukarı mı?

0 1

Bitcoin istikrarlı bir şekilde düşüyor ve ABD doları karşısında 9 bin 400 doların altında işlem görüyor. BTC 100 saatlik basit hareketli ortalama seviyesinin tekrar üzerine çıkamazsa 9 bin 250 doların altına düşebilir.

Bitcoin yavaş yavaş düşüyor ve şimdi 9 bin 500 dolarlık pivot seviyesinin çok altında işlem görüyor.

Fiyat 9 bin 400 doların altında birkaç düşüş işareti gösteriyor.

BTC / USD paritesinin saatlik grafiğinde 9 bin 400 dolar civarında dirençle oluşan önemli bir düşüş kanalı veya boğa bayrağı formasyonu var.

Kanal direncinin üzerinde bir kırılma olmazsa parite 9 bin 250 doların altına düşebilir

TRUMP: BİTCOİNİN PEŞİNE DÜŞ

Bitcoin kanal direncini konumunda olan 9 bin 400 dolar ve 100 saatlik basit hareketli ortalama seviyesini yukarı yönlü kırabilirse boğaların güç kazanabilir. Böyle bir durumda ilk kilit direnç 9 bin 500 dolar seviyesine yakın. Bunun üstünde fiyat 9 bin 600 dolar seviyesinin tekrar ziyaret edebilir. Bu nokta kısa vadede düşüşün başladığı seviye olması açısından da önemli.

Bu seviyenin de aşılması lider kripto para biriminin 10 bin dolar dirence doğru daha büyük bir yukarı hareket için kapıların açılmasını sağlayabilir?

Teknik göstergeler:

Saatlik MACD – MACD düşüş bölgesinde yavaş ilerliyor.

Saatlik RSI (Göreceli Güç Endeksi) – BTC / USD için RSI artık düşüş açısıyla 50 seviyesinin oldukça altında.

Destek: 9.250 dolar ve ardından 9.080 dolar.

Direnç: 9.400 dolar 9.500 dolar ve 9.800 dolar.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku